Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi egyedülálló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egyedülálló, magányos ember mostanában?

Figyelt kérdés
Egyre nehezebb ismerkedni, egyre több a magányos, egyedülálló ember. A szüleink és nagyszüleink még internet, közösségi-, és randi oldalak, meg mobiltelefon nélkül élték a fiatal éveiket, és mégis könnyebben megtalálták egymást. Most meg... Vajon miért?
2011. szept. 18. 19:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
A hülye kérdéseik miatt....
2011. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pont az internet miatt. Nem mennek közösségekbe az emberek,inkább ülnek a net előtt és várják a csodát.
2011. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ebben van sok igazság. Az én szüleim is elég hamar egymásra találtak, de valahogy nekem nem sikerül. Itt vagyok 21 évesen egyetlen komolyabb kapcsolat nélkül, és elég sz@r érzés, de sajnos nem tudok ellene tenni. Mert egy dolog, hogy akarom, de legalább egy lánynak is akarnia kéne, hogy kialakuljon a dolog.
2011. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 szamóca.. ***** válasza:
100%

meg az emberek kapcsolatról alkotott felfogása miatt. egyrészt ugye simán dobálják az embereket, kapcsolatból kapcsolatba ugrálnak és e mellett nem marad idejük igazán megszeretni a másikat.

másrészt itt van az is, hogy sokkal kkevesebb mindent néznek be a párjuknak. megnézed nagypapi lazán csalta nagymamit míg ő ennek szinte teljes tudatában otthon főzőcskézett, így nem maradt konkrétan egyedül. az, hogy mennyire volt boldog más kérdés. de itt már egymásba is belesulykolják az emerek pl ezen az oldalon is, ha a pasid késett 5 percet tuti megcsalt egy egész csorda tevével, ugyhogy dobd ki.

2011. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom... Csalódtam most jelen pillanatban, pedig én nagyon szerettem... Egy kicsit padlón vagyon, pedig már 4 hónapja vége. Igaz, én szakítottam vele, a viselkedése miatt, nem hiányzik, örülök, hogy megszabadultam tőle, csak ő volt az első mindenben, és elég sz.rul esett, amiket csinált, és mondott. Most egy félek a fiúktól és egy új kapcsolattól. Remélhetőleg nemsokára jön egy normális fiú.


19l

2011. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenki meg akarja valósítani megát. Tanulnak 25-30 éves korukig, aztán ugye kicsit be kell dolgozniuk magukat a szakmába. Addigra, 35 éves kor körül már nem könnyű ismerkedni. Ha talál is valakit, a függetlenséghez szokott ember már nehezen köti össze az életét mással.


Meg aztán nagyon válogatósak is vagyunk. Régen eldöntötték ki kihez megy, aztán megházasodtak. Ez persze a másik véglet.

2011. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

19:10

Az első "egy" nem kell oda. Amúgy szerintem is köze van a nethez, meg a facebookhoz is. Sok kérdés van itt, hogy "facebookon láttam, mit írjak neki?" és hasonlók. Én inkább élőben szeretek ismerkedni.

2011. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk, mert a lányoknak csak a magas, izmos tökély pasik kellenek. Meg a divatosan öltözöttek stb.


Egy magányos 21 éves fiú.

2011. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Na miért is? Gondoljunk bele a tv-ből jön a sok hülyeség, hogy szép tökéletes legyél, a férfiak mind jóképűek izmosak barnák, a csajok mind vékonyak most jöttek a fodrásztól és tökéletes a sminkjük. És bármilye hülyeségnek is gondoljuk nagyon sokban ez befolyásol minket. Amikor találkozunk valakivel először vagy megfog a külső vagy nem és ha nem fog meg már vége a kapcsolatnak, utána vagy megtetszik a személyisége vagy nem de ez is egyre inkább mert már nagyon sokan nagyon színesek más egyéniségek eltérők stb stb.


Szóval már elszoktunk az ismerkedéstől, attól, hogy egy kapcsolathoz kompromisszumok megértés alkalmazkodás kell. Mert érted összejössz egy csajjal randi oldalon fél évig vele vagy épp hullámvölgyben van az ember nem igazán szerelmes csak szereti akkor hát felmegy megint és keres mást. Régen nem voltak ilyenek, régen ha megszerettél valakit és ő is viszontszeretett akkor örültek hogy végre valakivel megoszthatja az érzelmeit és az életét.

2011. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Tényleg így van menny ki napi szinten a városba...Még egy nagyobb városba is már kevesebben vannak mint anno voltak.

Nincs meg az, hogy a városokon az utcákon klikkekben ülnek a fiatalok beszélgetnek flörtölgetnek magyarul élnek.

Jó mert most is megvan azért ez..És nem is kicsi szinten.

De más az egész az emberek egymással ellenségesebbek lettek. Ha túl nagy a barátikör akkor az a bajj, ha túl kicsi az a bajj. Aztán Sokan meg magukba fordultak otthon jobban érzik magukat mint monjdunk kint valahol az utcán. Mert egészegyszerűen emberundoruk van. A barátnő is inkább már tehernek számít sok fiatalnak legalábbis nekem nagyon úgy tűnt. Persze mindig vannak kivételek.

a másik a facebook stb...sokan tényleg ott élik ki magukat és csak ritkán beszélnek valóságba ember társaikkal:D lerágott téma de tényleg így van. Többet kéne kijárniuk beszélgetni stb...minden gyorsabb lett és nem igazán van idő az ilyen dolgokra, mert az más rovására megy pl-a mocsok iskola stb...ezért is.

De kikell járni.

2011. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!