Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lenti esetben még fordulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lenti esetben még fordulhat pozitívra a dolog? Reménykedhetek még abban, hogy egy pár leszünk? Vajon szerethet még, vagy csak mint barátot?

Figyelt kérdés

Jártam egy fiúval, nagyon sokban egyezünk. De szétmentünk, mert kavartak a hátunk mögött, és én is hülye voltam, mert megbíztam a kavaró egyénben, és kihasznált. Eljátszottam a párom bizalmát.

Beszéltünk nemrég erről, azt mondta, hogy érzi rajtam, hogy emberségesebb lettem, és meg lehet bízni bennem, de nem tud. Rákérdeztem, hogy ez idővel változhat-e pozitív irányba, azt mondta, persze. Mondtam neki, hogy bármekkorát rúghat belém, bármennyiszer, én akkor is ott lesznek neki, számíthat rám, nem leszek olyan, mint a haverja, aki már 2-3 éve nem is keresi. Azt mondta ezt érzi, tudja, és becsüli, hogy próbálom helyrehozni a hibám.

Felajánlottam neki, hogy jövőre a városába megyek levelezőként tanulni, hogy csökkentsem a köztünk lévő távolságot. Ő azt mondta, hogy ne kavarjuk, először legyen egy papírom, ne kezdjek feleslegesen olyan tárgyba, amit csak azért vennék fel, hogy a városába tanuljak.

Kérdeztem, hogy lehet-e még esély arra, hogy összejöjjünk, azt mondta talán, de ez a féléve húzós lesz, mert újra kell érettségiznie, most jött rá, hogy tovább akar tanulni, de nincs rajtam kívül más ismerőse, aki felsőoktatásban tanul, és eléggé átláthatatlan neki a rendszer, illetve 2-3 pályázatba is belekezdett, amivel el van maradva, plusz a szakmájából is vizsgázik idén.

Mondtam, hogy én szívesen segítek neki az érettségi felkészülésben, ő akkor ezt elfogadta, nem tudom lesz-e belőle valami, illetve hogy a felsőoktatási rendszerben is segítek eligazodni, pontszámok, iskolák stb, azt mondta, ez ügyben is keresni fog, csak annyira el van úszva, hogy azt is elfelejtette, hogy én talán tudnék segíteni.


Meg mondta, hogy sokszor a fent említettek miatt is bunkó, meg már aludni is alig tud, és sokszor tehernek érzi, ha bárkivel beszélnie kell. Amikor említette, hogy van amikor az agyára megyek azzal, hogy ráírok, megkérdeztem, hogy ez ellen mit tudok tenni, azt mondta, legyek türelmes, mert egy kis szabadságot szeretne, kiszabadulni a kötelezettségek alól. Ő már nyártól dolgozni akart, csak rájött, hogy diploma nélkül nem lehet.


Röviden ez a sztori. Szerintetek lehet még esélyem? Szerethet még annyira, hogy összejöjjünk? Helyre lehet hozni ezt az egészet? Szerethet még, vagy csak barátok vagyunk?


2011. febr. 5. 19:19
 1/2 anonim válasza:
Szerintem még lehet valami, hiszen ő is mondta hogy talán együtt lehettek, de akkor türelmesnek kell lenned ha idegesíti ha ráírsz akkor várd meg hogy ő írjon rád.Előbb utóbb bízni fog benned csak kell egy kis idő neki.bizonyítsd be hogy bízhat benned.
2011. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írjatok még több véleményt légysziii :(
2011. febr. 7. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!