Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig néz az exem. és bocsána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig néz az exem. és bocsánatot is kért. Még se lép. Szerintetek szerethet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy éve szakított velem..h nem mutatom ki h szeretem..de én azóta is szeretem..sokáig nem látuk egymást de egy suliba tanulunk tovább szeptembertől..és mindig néz,bocsánatot is kért hogy anno olyan bunkó volt. szerintetek ?? szerethet ? vagy mi ez a fiuknál ??? :(((
2011. okt. 16. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fiú v lány vagy?
2011. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a kérdező lány

Én meg fiú

2011. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2011. okt. 16. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem akar tőled semmit
2011. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tolem ha az excsajom bocsánatot kérne, akkor nagyon orulnék.

DE, neki az exe mocsánatot kért tole egyszer és nem akar egyáltalán semmit.

2011. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát az h bocsánatot kért az még nem =azzal h akar is valamit.Az h mindig néz az lehet azért mert még mindig tetszel neki.De ha anno olyan bunkó volt és nem lép akkor jobb ha hagyod őt kislány.
2011. nov. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!