Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éve felé miért őrül meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éve felé miért őrül meg a párom? Más férfiak gyereket, házasságot terveznek a párjukkal, én meg egyre kevesebbet kapok a páromból. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve járunk. Első időkben szinte idegesítően napi 4x megkérte a kezemet, most meg hogy ennyi ideje járunk és lassan közelítünk a 30 felé és csak néha, 2 havonts egyszer szóbahozom az esküvőt vagy a gyereket, mindig csak azt kapom, hogy "jó, majd nemsokára eljön az is". Egyfolytában dolgozik és ha kérem, legyen velem csak egy este, akkor is sok a dolga, de aztán felhívja egy haverja, hogy buli van és egyből félretéve mindent rohan bulizni. Másnap megkérdi, mit szeretnék csinálni. Mondom neki, hogy nem tudom, mind1, legyünk együtt, mert hosszú ideje szinte csak aludni járunk össze. Ekkor velem van délután, de dúl-fúl, hogy jobb dolga is lenne, és mikor reménykedem, hogy talán aznap este velem marad, megint betervez valami bulit. Mi van ezzel a sráccal?

Nem egy településen élünk, hanem 15 km-re egymástól és egyre kevésbé örül annak, ha ki kell jönnie hozzám. Sajnálja rá a benzint és az időt. Inkább otthon aludna egyedül, minthogy miattam még autózni kelljen.

Plusz 1 éve tervezzük, hogy felújítunk egy házat, amit ő vett még korábban, de e témában is átalakultunk. Amiatt hajt, hogy tegyek többet félre, ha tudok, hogy minél előbb összeköltözhessünk, de aztán ő meg új kocsiról és nyaralásokról álmodik. Mintha csak arra kellenék, hogy elkészüljön a háza, amibe engem betehet szépen és oda hazajárhat majd, ha engem látni akar.

Mi van már? Meg lettem únva? Kapuzárás van? Kiszerettünk a lányból, de félünk otthagyni? Vagy én reagálom túl?

Külsősként olyan könnyű megmondani egy párról, hogy mi a baj, de így h benne vagyok, csak pislogok soxor.

Ja és az is a baja velem, hogy túl sokat hisztizek és h le akarom őt szabályozni. Pedig semmit nem tettem, csak 2 hét alig látás után megkérem, hogy töltsön velem egy napot. De ha ezt kérem, leszabályzom.

Segítsetek léci.


2011. febr. 5. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hú, kíméletlenül őszinte leszek: ez a srác már nem akar téged. 15 km-t sajnál érted autózni? Az nem táv...a barátoknak viszont rohan rögtön. A tervei is megváltoztak, mert az érzései is, az elején odáig volt érted, ezért házasság, közös ház stb, mostanra úgy tűnik kicsit elvesztette az érdeklődését. Én a helyedben leülnék vele egy utolsó beszélgetésre, s ha látnám hogy közömbös, vagy nem őszinte, szakítanék.
2011. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog lehetséges, vagy már nem szeret és azért csinálja amit csinál, vagy szeret de amíg biztosan tudja,hogy ott vagy neki,és te alkalmazkodsz hozzá, mindig hazavárod nem tudja már megbecsülni...

Én a helyedbe egykétszer, amikor mondja hogy jönne csak azért is más programot találnék ki...talán rájönne,hogy te is megtudsz lenni nélküle,és ha nem igyekszik elveszíthet...

2011. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok, igazatok van. Próbára teszem a srácot, aztán kiderül ki vagy mi a fontos.


Köszi mégegyszer.

2011. febr. 5. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd írdd meg a végeredményt! Első voltam
2011. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés, itt jelzek majd. ;)
2011. febr. 5. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tipikus példája annak, aki vagy soha nem akar elköteleződni, vagy el fog egyszer de nem veled. Ez így most tökéletes neki, gondolom, ha szexelnie kell, akkor azért nem sajnálja a benzint... Hát beszélgess el vele, kívülről tényleg könnyű beszélni, hogy én úgy hajítanám ki, mint macskát szarni:), de nyilván, ha szereted megpróbálhatjátok, adj ultimátumot neki.
2011. febr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!