Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28-35 éves FÉRFIAK! Összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28-35 éves FÉRFIAK! Összejönnétek egy 20 éves lánnyal? (komoly kapcsolat céljából)

Figyelt kérdés

Én lennék az a 20 éves lány (milyen meglepő), és hiába, hogy ennyire fiatal vagyok, nekem már bizony a családalapításon jár az eszem, szeretnék megállapodni, férjhez menni, 1, esetleg 2 gyereket vállalni. Természetesen nem úgy bele a "vakvilágba", de nem akarok 30-32 évesen szülni, jó lenne pár év múlva, hogy bőven legyen időnk kiismerni egymást, és utána még mindig ne legyünk lekésve.

Sajnos azt vettem észre, hogy a korombeli fiúk szó szerint sokkot kapnak, ha ezt megemlítem (márpedig megemlítem, korrekt ember vagyok, jobb előbb tisztázni a dolgokat, hogy én csak komoly kapcsolatra vágyom). Arról nem is beszélve, hogy teljesen el vannak szállva maguktól, tiszteletet nemhogy a nők felé, de egyik embertársuk felé sem mutatnak, semmi felelősségérzetük, olyan, mintha az összes haveromnál agyilag vagy 20 évvel idősebb lennék, és nem akarok egy ilyen "kisfiúval" összejönni, úgy érzem, mintha én lennék a nagynénjük. Semmilyen hivatalos dolgot nem tudnak zökkenőmentesen elintézni, egyik csajról a másikra szállnak, felelősségérzet egyenlő a 0-val, politikáról, művészetekről beszélgetni szinte lehetetlen, a színház nekik "ciki", folyamatosan buliznának, és még sorolhatnám. (Persze tisztelet a kivételnek!) Nem azt mondom, néha én is szeretek elmenni egy-egy jó metál koncertre, de nem rúgok be, nem fetrengek a saját hányásomban, és azt sem tartom menőnek, ha egy pasi ezt csinálja.

Sajnos viszont a korom miatt, főleg, hogy fiatalabbnak is nézek ki, mint 20, félek hogy az idősebb férfiak vagy nem is kezdeményeznének nálam, vagy nem vennének komolyan.

Nektek mi a véleményetek? Számításba jöhetne egy ilyen fiatal lány, ilyesmi felfogással?


2011. nov. 11. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos találsz egy olyant aki épp így gondolkodik , és az nem muszáj hogy annyival idősebb legyen nálad. :-)
2011. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
az egyik fiú haverom aki 17 komoly kapcsolatra vágyik, ami legalább 1 évet jelent nála :D ugyhogy biztos találsz olyan srácot, aki korodbeli és hasonlóan gondolkodik.
2011. nov. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a hozzáállásod. Bár én kicsit fiatalabb vagyok, de én is szoktam ezekről dolgokról elmélkedni.



23/F

2011. nov. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Párom 28F én 19L,szóval van ilyen. Biztos meg fogod találni az igazit:) Sok szerencsét!

2011. nov. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Én nem kezdenék, meg is mondom miért. Sok ismerősöm körében tapasztaltam már ugyanezt a jelenséget, amit leírsz: a lány huszonalig évesen így gondolkodik, mint te, de később, 24-25 körül még jön egy "felszabadulási hullám", és esze ágában sincs gyereket szülni, flörtölni akar, több partnert kipróbálni stb.

Tehát a lényeg: az oké, hogy most így gondolod, de nagy eséllyel ez el fog múlni pár év múlva (valószínűleg a természetes ösztönök miatt van ez így, most kerültél bele biológiailag a legkedvezőbb "szülőkorba"), de ahogy ez lecsitul, a hormonok kevésbé bolygatnak meg, ellibben ez a fátyol és rájössz, hogy te még igenis élni akarsz. Aztán 29-30 körül jön a következő hullám, na azt már érdemes lesz meglovagolni.

Én azt javaslom, akármilyen férfival is találkozol, SOHA ne említsd meg neki a gyerekkérdést, meg hogy te már nagyon akarsz, max annyit mondj, hogy "igen, szeretnék majd". És ez nem inkorrektség részedről, és nem hazugság, engem még 28 éves fejjel is elüldözne az a lány, aki ilyen dumával jönne nekem, pedig én is lassan szeretnék családot, hosszútávra társat (és igen, normális is vagyok:)), de nem ilyen nővel, aki így "lerohan". Pont azért, mert az így gondolkodó nőknél sokszor fontosabb az ő "céljuk", hogy gyerekük legyen, mint hogy tekintettel legyenek a párjukra. Tehát kinézem azt belőle, hogy azt mondja, szed tablettát, de közben "véletlenül elfelejti" bevenni, és véletlenül összejön a gyerek... Persze ez mindig egyéni szituáció függvénye is, de semmiképp nem előnyös. Ha a férfi szerelmes lesz beléd, úgyis fog majd akarni gyereket, ha itt az ideje, nem kell ezen görcsölnöd.


Üdv.

28F

2011. nov. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

El se hiszem! El se hiszem, hogy a mai világban még akad olyan 20 éves lány (NŐ), aki ilyen ésszerűen tud gondolkodni mint Te! Hova tűntek az ilyen lányok?

Abszolút számításba jöhet egy ilyen lány, feltéve akkor, ha 3-4 év múlva nem jön rá a hoppáré, hogy még élni akar.

28/F

2011. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi 33/23,egy éve együtt vagyunk,semmi problémánk,most költöztünk össze,úgy érzem jó döntés volt minden eddigi ezügyben.Néha kicsit fura,mert pár dologban kiüt a 10 év gondolkodásban,de semmi olyan ami nagy zavart okozna.
2011. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
.
2011. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, és abszolút átérzem a helyzeted. körülöttem mindenki családot alapít meg gyereket szül, és én is erre vágyom legbelül...

nemrég megismertem valakit, ő 31 éves, és valóban, vele el tudnám magam képzelni akár 20 év múlva is. de nem említeném ezt meg neki sosem... félek hogy ezzel csak elüldözném őt, azt pedig végképp nem akarom. remélem, ha összeszokunk, és ő is megadja az esélyt a dolognak, idővel majd olyan komolyra fordul, hogy ez a téma is előkerüljön:)

2011. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

írjatok nekem,ha komoly kapcsolatot akartok..

én gyereket is szivesen csinálok..

35/f

2011. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!