Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Te mit tennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel szívesen jóban lennék.Egy osztályba járunk, viszont nem szól hozzám, egy szót sem.

Volt már olyan, hogy felé néztem és mosolyogni láttam,, miközben felém nézett.

Legutóbb azt láttam rajta, hogy gondolkodott, hogy hova üljön. Szerintem oda akart ülni, ahol én foglaltam helyet, de amiért én már ott voltam abban a padban, nem ült oda.

Vannak, akik szerint összeillenénk, mert hasonló a személyiségünk( egy szerintem visszahúzódó,okos fiúról van szó és én is ilyen vagyok).Más szerint meg nem.

Régebben egyik barátom(lány) megkérdezte tőle, hogy utál-e. Azt válaszolta, hogy tojik rám.

Lehet, hogy azért ilyen, mert ő is úgy érez, mint én(nem tudja, hogy mit csináljon)vagy egy nevetnivaló lányt lát bennem.


2011. febr. 5. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de szerintem nem épp ígéretes. Ha tetszik egy kamaszkorú srácnak egy lány, az nem mond ilyet.

Szerintem inkább felejtsd el.

2011. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt hogy mondta, hogy tojik rád?

Hány évesek vagytok?

2011. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt a jóban lennék szitut nem igazán értem...na m1

Szerintem amikor látod,hogy egyedül ül ülj mellé (de előtte mindenképp kérdezd meg,hogy szabad-e a hely) Vagy valami sablon szöveggel menj oda hozzá (pl,hogy megmagyarázná-e neked az egyik matek példát stb.. és utána már jön magától.

2011. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
teis visszahuzodo okos fiu vagy? :D
2011. febr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én 18 vagyok, ő (nem biztos) 17.

Egy csapatban van(olyan klikk), rajta kívül három ember.Talán miattuk nem mer nyitni felém, mert nem szeretné, hogy ez a három ember égő helyzetbe hozná.


Kb. így volt a beszélgetés:

-X.( fiú nevét nem írom ki), miért utálod F.-t(nevemet nem írom ki, nem f-el kezdődik a nevem)?

-Xarok rá.

-Miért?

-Csak.

2011. febr. 5. 23:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, lány. :)
2011. febr. 5. 23:33
 7/8 anonim ***** válasza:

ezt én akartam elsütni :D


nem tudom 17 évesen akk tényleg szr rád vagy ha akkora hülye h azért nem szól hozzád mert a 3 emberke .. akk kétlem h sokat vesztenél


19F

2011. febr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szarjál rá, ne csinálj semmi mást. Nem kell ez a melléülős bohóckodás, meg nem kell többet látni oda ahol nincs semmi. Szarik rád és kész, azt se tudod hány éves, mi van ha van már barátnője? Mi van ha most éppen nem akar? Mi van ha nem tetszel neki (szubjektív)? Mi van ha ronda vagy (objektív)? Egy csomó "Mi van ha" kérdés, és nem biztos h veled van a baj, egyszerűen nem érdekled, nem bonyolult ez. :D
2011. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!