Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitség! Nagyon hülye voltam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség! Nagyon hülye voltam? Mért mondta ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit szilveszter óta ismerek.Kb 2 hete nagyon jóba lettünk mindennap órákat beszélgetünk,sokszor ő ír rám.Egy suliba járunk ottis sokszor találkozunk.Én többet érzek iránta és tegnap elmondtam neki nagyon elhülyéskedve..Megkérdeztem h neki volt e már olyan h többet érzett egy barát iránt.Aztmondta egyszer igen.Miért én kit szeretek?Én:Ugy elmondanám..:))Ő: hát akkor mondjad nyugodtan.Nagy nehezen leirtam h te.Erre ő irt egy ikszdét eltelt 2 perc aztirtam h elis hitted?Nem.:D én:ugye nem haragszol?ő:nem, mert tudom hogy nem így van.én:most mért ne hinnéd el?azis benne van hogy télleg tevagy az.ő:nemtudom miért..nemhiszem el:D.én:hát jolvan akkor..én mentem szia jóéjt(LLLL)ő:hm..szia akkor.nekedis(LL)
2011. febr. 6. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nagyon hülye voltál. Ilyen dolgokat nem szabad elhülyéskedve a tudtára adni... A másik meg az, hogy nem MSN-en kellett volna a tudtára adni, hanem személyesen... Szerintem ezzel el is vágtad magad nála.
2011. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Komolytalan a srác. De te is szépen elhülyéskedted. Ha komolyan beszélgettetek volna (élőben, 4 szem közt) és nem msn-en, akkor komolyan is vette volna, ebből az 1 sorban csak úgy odalököd neki, hogy tetszik neked persze, hogy nem hiszi el, főleg ha semmi jelét nem mutatod annak, hogy tetszik.
2011. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még senkinek nem mondtam el hogy tetszik nekem..azért voltam ilyen.Mindig vagy feladtam vagy jött magátol.Remélem előbe rákérdez és elmondhatom neki normálisan hogy komolyan gondoltam.Magamtol enm nagyon szeretném://Ti mit tanácsoltok?
2011. febr. 6. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem mondd el neki a teljes igazat. Hogy te ilyent meg nem mondtal senkinek es nem tudtad hogy mongyad. S vegul mondd meg hogy tetszik neked. Nincs veszteni valod. Ha tetszel neki akko jo , ha nem akko nem.
2011. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fog rákérdezni élőben. Mindenképpen kérd meg, hogy találkozzatok, és elmondhasd neki. Az ilyen dolgokat (mint már előttem is írták) nem lehet hülyéskedve, gépelve elmondani...
2011. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!