Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha a barátnőtök azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a barátnőtök azt írja nektek hogy hiányzol visszaírjátok neki hogy te is?

Figyelt kérdés
A barátom szokta nekem írni hogy hiányzok neki, de amikor én írom neki, megköszöni mindig és azt mondja aranyos vagyok.
2011. febr. 6. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én vissza szoktam írni, hogy hiányzik, de nem mindig, hogy ne legyen olyan érzése a lánynak, hogy én csak azért mondom, mert ő is.
2011. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor írd, amikor tényleg úgy érzed, csak azért ne írd, mert ő írta. Ez a hiányzol meg szeretlek dolog egy kis érzelmi zsarolás, amit azért mondasz, mert kicsit bizonytalanná váltál és szeretnéd hallani az ő szájából is. Ha tudjátok mindketten, hogy ez csak ezért van, de mégis mondjátok, akkor nincs gond, csak ne dőlj be mindig az érzelmi zsarolásnak te sem. Teljesen jó reakció, ha azt válaszolja, hogy "köszi aranyos vagy". ennél többet ne várj, mert szerethet téged attól még, ha nem mondja, hogy "te is"...
2011. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!