Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekel a véleményetek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel a véleményetek és tanács kéne. Unokatestvér nevelt lányával hogyan járhatok?

Figyelt kérdés

Édesanyám az egyik unokatestvérével alig-alig tartja a kapcsolatot, hosszú idő után találkoztak (én most először). Azt mondta, hogy van egy nevelt lánya (második házasság). Rákerestem a lányra facebookon, írtam neki. Egy tünemény a csaj, nagyon kedves, aranyos, és teljesen beleszerelmesedtem, nagyon tetszik. Váltottunk pár levelet, de a lány külföldre ment 1 hónapra, azóta semmi hír róla. A kérdésem, hogy tudnám elérni, hogy a csajszi ne úgy vegye a közeledésem, mintha valami "távoli rokon" lennék? Elvégre semmi közünk egymáshoz, ezt nyilván ő is tudja, de... értitek?

A lány nagyon közvetlen, nyitott, szerintem nem a fényképem/stílusom miatt volt velem kedves és jófej, hanem mert ilyen a 'természete'. Hogyan lehet meghódítani egy ilyen lányt? Ha elhívnám egy randira, mondjam ki kerek-perec, h. mit szeretnék(=járni vele)?

Van ötlet? Ő 22, én 26 vagyok.

Még egy kérdés: gyönyörű, kedves aranyos lányoknak hogyhogy nincs barátja (pasija)? Valami gáz van vele?


2011. febr. 6. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Gáz van vele persze!
2011. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

vagy csak épp nem fogékony a dologra


19F

2011. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy két kapcsolat között van ...
2011. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Járni sosem akarunk a csajjal először, csak ismerkedni, szórakozni együtt. Dobd fel neki az ötletet, hogy pont lesz egy koncert, kaptál rá két jegyet, de nincs lány akivel szívesen mennél, vele viszont amúgy is szeretnél szívesen találkoznál, nem tudsz jobb alkalmat megismerkedni, szórakozni egy jót együtt.
2011. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

20:01 - kösz a választ, teljesen igazad van, valahogy így gondoltam én is.

nem hiszem, h. két kapcsolat között van, és egyelőre úgy tűnik, h. nincs vele gáz. Biztos csak nem talált még normális pasit magának.


Azért egy-két lány véleményére is kíváncsi vagyok.

2011. febr. 6. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:

2001esnek igaza van :) hívd el vhova ismerkedj meg vele élőben jobban aztán sztem lehet lépni , jeleket adni attól függetlenül h "rokonok" vagytok. 22évesen sztem ő is tudja h simán lehet köztetek bármi, és nem rokonként fog rád nézni, főleg h nem ismert eddig.


amúgy azzal kapcs meg h nincs pasija, lehet tényleg h egy olyan kapcs után van ami után egy ideig nem akart, v nem jött össze semmi normális. tőlem is mindig kérdezik h h nincs pasim, pedig h szép meg kedves vagyok (ezt pasik mondták, nem nagyképűségből írom) de hát nem jön össze semmi normális.. akivel én szeretnék vmit az velem nem és fordítva..

2011. febr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ha csajt akarok akkor nem ugy kezdek hozzá hogy előszőr haver/barát később barátnő.

Ha haverkodni akarsz majd vele besorol a barát szintre onnan pedig elég nehéz kikerülni

Ezzel nem is azt mondom hogy vesd rá magad egyből.

Egyelőre csa hivd el valahova ismerjétek meg kicsit egymást.

Ha nem jössz be neki az még az elején kiderül és akkor egyszerűen továbbállsz... 26 évesen ilyesmit tudni kéne már ...ejnye

2011. febr. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 éves kapcsolatom ért véget, ezért nem tudom 26 évesen... :) de tényleg köszönöm a válaszokat. Érdekes, amit mondtál, hogy barát/haver mivoltból nehéz kitörni. Majd... valahogy csak alakul
2011. febr. 9. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!