Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha minden tökéletes egy kapcsolatban, az sokszor nem jó, nem kell?

Figyelt kérdés
magyarul, a jó miért nem jó? és miért kell a rossz pasi?
2011. febr. 7. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha tökéletes, akkor tökéletes.

de sokszor csak annak tűnik...


vagy, a másik magyarázat sok ostoba nőszemély, akik nem becsülik meg a sorsukat. meg van ugye egy csomó ilyen férfiban is...


25 N

2011. febr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egyszer olvastam, h egy nő azért vált el, mert a férje túl kedves volt hozzá és megőrült már tőle. ilyesmire gondolok.
2011. febr. 7. 08:41
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
(27/F) Hát ez attól függ, hogy hány éves vagy és az is, hogy a párod mennyi. A nők egy bizonyos korig a rosszfiúkért gerjednek, majd amikor ebből kinőnek és meg akarna állapodni, akkor keresik az olyanokat, mint TE. De később is időről időre vágyhatnak az izgalmakra, kihívásra. Foglalkozz többet saját magaddal, ne adj meg mindent neki. Éreztesd vele (de csak néha), hogy nélküle is nagyon jól meglennél.
2011. febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem a "túl kedves volt hozzá" mellett azért voltak még tényezők. de tényleg lehet, hogy simán hülye volt, nem tudhatjuk. ha meg csak olvastad valahol, akkor pláne nem mérvadó a dolog, ehhez ismerni kell a körülményeket.
2011. febr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sajnos volt egy kis probléma. nagyon nagy szerelemnek indult, de brutál módom megfojtott, pedig csodás ember, most meg kicsit távolodom. az eszem minden sejtjével tudom, h ő az igazi, de sokszor távolodom tőle, már megbeszéltük, de bennem maradt vmi "törés". ráadásul nekem van bűntudatom.
2011. febr. 7. 08:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy tökéletes kapcsolat, mert ha nincsenek viták, lehet, hogy unalmas. Az a jó, ha nincs minden rendben, mindig valamivel küzdeni kell. Néha távolsággal, néha idővel, néha egymással, stb. Mert az ember a tökéletes kapcsolatba beleunna. Épp ezért nem is létezik.
2011. febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

látod, ha úgy érzed megfojt, akkor mégsem tökéletes...

de érdemes az ilyet idejekorán megbeszélni.

2011. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mindenben egyezünk, ugyanazok a céljaink, imádom, de amikor nagyon nyomnak rád valamit, akkor nem kell annyira, igaz? Megbeszéltük, megbánta, de utálom magam , hogy nem tudok túllépni. de nem akarok szakítani, nem ez a megoldás.
2011. febr. 7. 08:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Vannak néhányan, akik nem képesek elhinni, hogy minden tökéletes, pedig bennevannak, és aztán ettől a gondolattól már nem is lesz az.


Az éremnek azért ott a másik oldala is: a nőknek olykor arra van szükségük, hogy egy kicsit ellökjük őket magunktól.

Szal a jó azért nem jó, mert nincs mögötte elég rossz.

2011. febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sajnos van ilyen az én példám is ezt mutataja 6 éve vagyunk együtt 4 éve jegyben jártunk amikor egyik percről a másikra azt mondta hogy vége.,pedig nem voltam egy tahó nem voltam egy erőszakos csak féltettem amikor néha elment a barátnőivel bulizni amikor én dolgoztam ezt megbeszéltük hogy elmegy nem aggódtam csak annyit kértem ha hazaér hivjon fel h épségben otthon van meg müködött abizalom ,sokszor én is megtettem neki mindent és sokszor mondta hogy soha nem tudja visszaadni amit én adtam neki de szeintem nem is kell egy jó kapcsolatban aztán jött a fekete leves összeszürte a levet egy nála idősebb paival aki csak jól kihasználta és megalázta ez volt 2 hónapja és azóta egy idegroncs pedig én soha nem ártottam neki és nem csaltam. ebből is látszik hogy a tökéletes kapcsolatban is vannak nagy buktatók és vigyázni kell a kapcsolatra ápolni kell mert egy gyenge pillanatban egy élet mehet tönkre jó most visszajött egyszer meg lehet próbálni újrakezdeni mert nem lehet felrugni egy butaság miatt egy kapcsolatot.
2011. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!