Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes, ha féltékenykedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, ha féltékenykedem, mert barátnőm találkozgat az exével?

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátnőmmel, nemolyan régen jöttünk össze. Miattam otthagyta a régi barátját, akivel másfél évig járt. De nagyon sűrűn találkozgat vele. Én pedig szörnyen féltékeny vagyok, tekintve, hogy velem is úgyjött össze, hogy megcsalta őt...
2011. febr. 7. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajna nem tudhatod.

Másfél év hosszú, a jó kapcsolat fontos, nem várhatod, hogy egyik pillanatról a másikra megszakítson vele minden kapcsolatot.

Viszont igen gáz, a nők eléggé érzelmesek, és tudván az előzményeket jogos a féltékenységed, mondhatnám megalapozott. Ez nem jelenti, hogy meg is teszi, viszont esélyes sajnos.

2011. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 VirtualAngel válasza:
100%

Néha rám is rám tör- és mielőtt jönne vki a bizalommal, nálunk nincs gond vele. Csak hát még is megesik.

Mindamellett én is mai napig beszélgetek az exemmel- párom nem nézi túl jó szemmel, de tudja, hogy lezártuk.


Tényleg nem várható el tőle, hogy csak hipp-hopp 1,5 évet felrúgjon. Ha tetszik, ha nem a múltja része. Biztos nem véletlen hagyta ott.


Beszéld meg vele, mi nyomja a szíved.:)

2011. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
épp ez az. már megbeszéltem... de az a srác beállít hozzá, amikor csak kedve támad.. :/
2011. febr. 7. 17:52
 4/6 VirtualAngel válasza:
És hogy hogy ennyire "érdeklődik" utána? Barátnőd mit mond?
2011. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem akarok vészmadár lenni de sok olyanról hallottam h egy párkapcsolatba mnden happy volt aztán kiderült h az egyik fél rendszeresen visszajárogatott az exéhez.remélem nálatok nem ez a helyzet de azért jobb ha nyitott szemmel jársz.vagy tedd te is ugyanezt,aztán majd megtudja a kedves barátnőd h milyen érzés.
2011. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy ettől független még barátok és bármikor mehet, de már nemérdekli és csak engemakar... szeretném elhinni, de képtelen vagyok.
2011. febr. 7. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!