Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes, ha féltékenykedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, ha féltékenykedem, mert barátnőm találkozgat az exével?

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátnőmmel, nemolyan régen jöttünk össze. Miattam otthagyta a régi barátját, akivel másfél évig járt. De nagyon sűrűn találkozgat vele. Én pedig szörnyen féltékeny vagyok, tekintve, hogy velem is úgyjött össze, hogy megcsalta őt. Egyik alkalommal, mikor mentem hozzá, rajta volt a srác nyaklánca és előttem szagolgatta a pólóját, ami még mindig megvan neki... Beszéltem róla neki, hogy ez nagyon zavar, de még ő háborodott fel. Nemtudom mit gondoljak, vagy mit tegyek. Nem akarom elveszíteni őt.
2011. febr. 14. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Hát nézd, kutyából nem lesz szalonna, a vér nem válik vízzé és egyéb közhelyek, qrvából nem lesz apáca.
2011. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ő még nagyon de nagyon nem tette túl magát volt pasiján.


De tény, hogy engem is k*rvára idegesítene a dolog!

Sőt ráadásul nem is olyan rég jöttetek össze....

Ha régebb óta lennétek együtt olyan 6 hónapja akkor még oké h találkozgat vele, de hogy szaglássza a pólóját meg egyebek az azért túlzás!!


Elhiszem, hogy szereted de én megkérdezném, tőle, hogy szeretsz te engem egyáltalán???? Vagy még mindig a volt pasidat szereted???


És szeretnéd ha eldöntené és megmondaná, hogy te most csak egy játék vagy neki, "nincs ló jó a szamár is" vagy tényleg szeretr? Mert ha tényleg szeret akkor ezt csökkentse le! Ne találkozzon olyan sűrűn az exével. Havi 1-2 még belefér mert lehet h jó haverok....

De póló szaglás meg nyaklánc meg egyéb baromságok meg a rendszeres találkozások az sok.


Ha erre nekem felháborodna a csaj akkor elküldeném a jó büdös p*csába vissza a gyökér exéhez!

2011. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rám minden barátnőm azért volt pipa mert sose féltékenykedtem.De ettől agyvérzést kapnék.Illetve nem is.Lelépnék a francba.
2011. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jó és mégis mit vártál? Megcsalta az előző barátját, ráadásul pont veled, tehát tisztában vagy vele, hogy hajlamos félrelépni. Akkor?
2011. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
"Sose hagyj ott valakit, mert más megtetszett, mert az a valaki ott fog hagyni valaki másért, akibe beleszeret"
2011. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Természetes és jogos! Egyáltalán minek járogat vele össze? Az meg több, mint furcsa, hogy hordja a nyakláncát és szagolgatja a pólóját.
2011. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát bemásoltam neki ezt és ledöbbent. aztán megígérte, hogy máshogy lesz
2011. febr. 14. 17:52
 8/14 A kérdező kommentje:
és ráadásul ugy másoltam be mint kiderült, hogy ottvolt megint vele az a balf*sz!:@@@@
2011. febr. 14. 18:01
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdésedet bemásoltad neki??


És megint otthon ücsörögtek az exével?


Ta jó isten!!!! Totál hülyének néznek!


Úgy felhívnám most és elküldeném a büdös lóf@szba h namég!!!

Akár még helyetted is! Ez nem h idegesítő, de hülye kis kocogok, kihasznál a csaj rendesen!

2011. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hagyd ott! Nem lépett túl rajta, te pedig nem vagy rongybaba!


18/l

2011. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!