Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi azt mondja, h minden ok, és mégis furán viselkedik, attól hihetek neki?

Figyelt kérdés
5hónapja tart ez a kapcsolatom, de az utóbbi időben kevesebbet keres. Mivel ez egy titkos kapcsolat, így minden kicsit bonyolultabb. Engem már nagyon bosszant, ami most van. Ezt vele is közöltem, és ő mindig azt mondta: hogy ne idegeskedjek, ne agyaljak, minden ok. Az igazsághoz hozzátartozik, h van köztünk jó néhány év...de szeretem őt. Egyszerűen ne értem a viselkedését. Elsősorban pasik válaszára vagyok kíváncsi, mert én képtelen vagyok dekódolni a mostani viselkedését.
2009. febr. 9. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam így viselkedni, mikor valami gondom van, valami bánt, de azt nem akarom mással megosztani, mert nem tartozik rá, úgyse tud segíteni stb. Egyébként erősen valószínű, hogy nincs is köze a kapcsolatotokhoz.

Ha azt mondja, hogy ok, akkor nem is akarja, hogy kérdezgesd, vagy segíteni próbálj.

2009. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szerintem nem feltétlenül van baja, viszont ha tényleg elég sok év van köztetek, ráadásul még titkos kapcsolat is... hát sok mindenre lehet gondolni...

Szerintem itt az alap kérdés a bizalom

2009. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi...szóval bízhatok benne? Mostanában sokkal kevesebbet keres...de azt is mondta, h a lényeg, h bízzunk egymásban. meg mindig azt hangoztatja, h minden ok. Én még azt is megkérdeztem, h nem én erőltetem-e ezt az egészet, mert nem szeretnék teher lenni. Erre is azt mondta, h nyugodjak meg. Ez jó jel?
2009. febr. 9. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo,csak forditva,a b.nom sokszor,ugymond altalam`furcsan` viselkedik,a b.noivel vannak ezek a furcsa temak[amirol nemnagyon mondanak el semmit,mert aztmondjak h `noi tema,vagy nemfontos`],persze en nem bujok bele,a baj az h az 1 ik b.noje megcsalja a b.jat[meghozza 1 olyan valaikivel akit nem is lat,csak mondjuk 6 honaponta 1 szer],de az enyem azt mondja h o nem csinalna ilyesmit,meg o nemolyan,es h szeret,es bizzak benne[k bocsi a nagy zarojelert]...sz val, sz tem mindketten ezt kell tegyunk,bizni...olykor tenyleg vannak dolgok,mejeket jobb nemmondani,es magunkban megemesztodik,nekem is bevallt olykor...es olyankor tenyleg`be vagy zarkozva es mindenkivel bajod van`...de ez fugghet attol is h mennyire tudod`noi segitsegedet bevetni`,mondjuk enyjitni fajdalmat[ha latod rajta-azt mar csak lehet-ha nem tuti kimutatja kicsit h tudd,hidd el,en szemelyesen is tudom]es ha megbesz. nemakarja,akkor dedelgesd vagy besz. amit tudod h szeret...elmulik neki. :D
2009. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!