Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szomorúságra van e gyógyszer?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorúságra van e gyógyszer? Avagy mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy volt egy lány akit a munkahelyemen ismertem meg, ugyan is mindíg ida járt be...

Eleinte nem vettem észre, hogy van valami. A kolegáim hívták rá fel a figyelmemet, hogy tetszem neki. Össze is jöttem vele, de csak egy sex erelyéig. Ez így 2 hét leforgása alatt történt meg. A két hétben minden nap együtt voltunk és nagyon jól éreztem magam vel és én úgy láttam , hogy ő is velem. Valamit mondott amit nem akart elmondani. Ez így hülyén hangzik , de ennek adott hangot.

Valami ami törént vel , de nem mondja el. Szóval a sex után, rá egy 5 napra közölte velem , hogy ő nem akar semmit és nem jövök be neki mint pasi és a sex sem jó velem. Én erre köppni nyelni nem tudtam , igazábol megszeppentem. Nem küldtem el és nem hordtam le és még nem is kérdeztem semmit , hogy akkor miért ez vagy miért az.

Ő mondta hogy legyünk barátok. Én nem mondtam semmit , majd rá egy két napra megondtam neki , hogy sem barátság , sem semmi nem lesz köztünk ezek után. Szóval ezzel csak az a baj , hogy megszerettem. Igaz ez nem szerelem , de még is úgy érzem , hogy nagyon szeretem és most megszakad a szívem mert nagyon jól éreztem magam vele. És rossz a tudat , hogy már vége és hogy csak ennyi volt.

Igazából ami nagyon bát az a csalódás , hogy megint mellé fogtam és a lány... Még ha olyan rossz is lennék az ágyban amit még nem mondtak nekem , én úgy gondolom , hogy olyat nem mondok annak akit szeretek, mert ő azt állítja hogy szeret. Nem tudom hogy mi ez amit ő csináll! Nem is értem , hogy mi miért van. És azt sem tudom , hogy jól tettem , hogy elküldtem. de persze úriember voltam. Nem beszéltem csúnyán. És a hangom sem emeltem fel . De nagyon szomorú vagyok most és csak tuddni akartam , hogy ez e tényleg a helyes lépés. Köszi F - 26 vagyok


2011. febr. 7. 20:32
 1/6 Tomika90 ***** válasza:
a drogok tompítják a fájdalmat...én anno így tettem
2011. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jól tetted én azt mondom!


Te szereted és ha sűrűn találkoztatok volna mint barátok melóhelyen kívül is akkor neked nagyon sz@r lett volna h nem tekinthetsz úgy rá mint egy szexi csajra akivel dejó lenne együtt.


Számára ez csak egy kissebb kaland volt, egy jót akart dugni , ami ezek szerint nem jött össze neki, szerintem egyszerűen f@szhiánya volt amit nyílván nem akart közölni, de rájött h neki nem kell a röpke kapcsolat és rájött h kihasznált ezért mert rájött h kihasznált csupán a megbántás elkerülése végett h ne legyen neked annyira sz@r ezért mondta h legyetek barátok.....


Te csak szenvednél ebben a kapcsolatban.....de tény h nem kellett volna ilyen szavakkal illetnie h sz@r veled a szex, meg mint pasi sem jössz be neki.


Jól tetted hogy elküldted én azt mondom! 26/f

2011. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen ! Igazad lehet . Nekem is megfordult a fejembe.

Lehet hogy csak sexre kellettem neki, ami nem jött be neki.

Túl fogom élni , csak most ez kicsit rossz érzés.

Nem jó dolog a csalódás ...

2011. febr. 7. 21:07
 4/6 anonim válasza:
az idő megoldja,főleg ha nem vagy szerelmes akkor nagyon kevés idő!
2011. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát k*rvára nem jó, nem egyszer csalódtam már én is, és én is 26 vagyok:) Túl fogod élni , scak ez valamilyen szinten megaláztatás is volt, és lehet h hazudott is ebben, lényeg h legyél dühös, én mindig azt csináltam átmentem szomorúságból Dühbe!

Sok sikert a továbbiakban, és előszuör járj utána a csajnak vájkálj a múltjában, nézz utána annak az illetőnek akivel össze akarsz jönni, a mai világban ez nem árt!

2011. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát igen ! Köszi srácok ! Kemény leszek ! Illetve próbálok .

De igazatok van ! Köszi még egyszer !

2011. febr. 7. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!