Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kérdezett rá? (Kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezett rá? (Kérdés túl rövid. )

Figyelt kérdés

Egyik nap összefutottam az exemmel. Elég jól eldumálgattunk ahhoz képest, hogy 3 hónapja szakított velem. Arra lennék kíváncsi, hogy miért kérdezte meg tőlem, hogy van e valakim és fiúk nálatok az hogy megy, beszélgetéskor felemlegette hogy "jó volt összefutni, még beszélünk" de azóta eltelt pár nap és nem jelentkezett. Mire lehet ilyenkor gondolni?

Sokan válaszoljatok, köszi.


2011. febr. 8. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Részemről ez kedvesség és tisztelet a lány felé, akit szerettem és lefeküdtem vele. Hogy nem tudjuk milyen hangsúllyal, testbeszéddel mondta, elég nehéz okosat mondani.
2011. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen elsőnek. Nehéz lenne leírni, hogy milyen testbeszédek voltak szavainál, gondolom a lényeg úgy is az, hogy kimondta.
2011. febr. 8. 17:28
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

"jó volt összefutni, még beszélünk"

Sablonos "neo-udvarias" formula.

Azt mégse mondhatja hogy "na jó, most már húzok, ennyi elég is volt belőled a következő 3 hónapra"

2011. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi.

Akkor mi van ha újra beszélgettünk és tök jól elvagyunk? Sőt érdeklődik felőlem ő kezdeményezi a beszélgetéseket,de látszik, hogy távolságtartó.

2011. febr. 9. 22:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez 3 dolgot jelenthet. 1: udvariassagbol, szeretne Veled joban lenni tavolsagtartoan, de semmi tobb. 2: erdekli, hogy mi van Veled, szeretne reszt venni kivulallokent az eletedben, hogy valamennyire megis magahozlancoljon.3: ujra szeretne Teged. ezek epegge ellentmondanak egymasnak, de nalam ezek az allapotok egymas utan jottek ( persze nem ebben a sorrendben, hanem pont forditva(: )
2011. febr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is ezek lehetnek bár nem tudom mit csináljak sokszor mivel nem tudom pontos szándékát így nehéz bármit is tenni :D Igazság szerint jó vele újra kommunikálni ki ne szeretné ezt, de nem értem most már végkép mi lehet gondolataiban. Tegnap bátorkodtam felkeresni, de nem lett belőle semmi. Most mi lehet nála?:D Ennyire bizonytalan magában?
2011. febr. 11. 10:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Baja van a ygereknek mert mit érdekli van e valakid.

Nagyon önimádó a gyerek, nem kellesz neki de belül zavarná hogy van valakid.

Nálam ez ugy van, 27 párkapcsolatom volt az utolsó 3 éve tart, van tapasztalatom, akkor kérdeznék és mondanék ilyeneket mint ő, ha még akarnék valamit a csajtól, de nem mernék kezdeni, félteném az egómat a dics-emet, egyszóval nagyobb lenne képem mint sem kimondjam amit érzek.

higyj nekem, kellesz még neki, csak nagyképü kezdeni.

24F

2011. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Fájjon neki, hogy nem kaphat vissza, tudja meg mit érzettél TE amikor Ő elhagyott...


Nem szabad neki megbocsájtani visszafogadni mert azt hiszi majd hgy veled ezt bármikor megteheti és újra be fog próbálkozni másnál..

az fog neki fájni ha nem foglalkozol vele

az fog neki örömet okozni ha könnyen visszamész hozzá és ujra becsaphat

2011. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem csak kíváncsi, vagy nem volt jobb témája, véletlen futottatok össze, sztem kínos volt neki, nem akart bunkózni sem. De lehet egó, vagy nincs senkije már és gondolta ha neked kell ő, akkor futnál hozzá, és ő meg kihasználná, amig megint el nem hagy egy másikért. Vagy max szexet akarna barátilag, nosztalgiából. Nem tudja hogy reagálnál ezért tesztelt stb

lehet csak túlragozod

akarna valamit akkor üzent volna

2011. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Annyit jelent, hogy érdekli mi van veled..
2011. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!