Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám ellazítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ellazítani a csajom, hogy ne izguljon mikor megcsókolom?

Figyelt kérdés

A kérdés egyszerű. Én olyasmit találtam ki,hogy a hasától felfelé elkezdem puszilgatni és simogatni a combjait,ez beválhat??

Én már többször megcsókoltam de nem csókolt vissza pedig ő is nagyon szeret engem csak nagyon izgul.

Várom a rendes válaszokat!

Előre is köszönöm!!


2011. febr. 8. 16:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem még jobban ráhoznád a frászt. Ha jól értem elég tapasztalatlan lehet, így inkább egy beszélgetés segítene: miről, mit, hogyan.
2011. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de így sem ment
2011. febr. 8. 16:23
 3/24 A kérdező kommentje:
Pedig ő is szeretné csak izgul vagy fél
2011. febr. 8. 16:23
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is ettől csak még jobban zavarban lenne.
2011. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljak??????Ötlet???
2011. febr. 8. 16:25
 6/24 anonim válasza:
öleld meg hosszan,mondd el mit érzel,puszilgasd a nyakát vagy arcát homlokát..száját de ne mássz bele rögtön :D hagyd hogy m,megszokja a közelséged
2011. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Oks,köszi,még ötlet???????
2011. febr. 8. 16:32
 8/24 anonim ***** válasza:
először is, hány éves vagy és mennyi a barátnőd?
2011. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
én 14 ő 12
2011. febr. 8. 16:37
 10/24 anonim ***** válasza:

na, igen, 12 éves kislány...

lehet hogy nem kellene erőltetned nagyon... még úgylehet nem is elég érett a dologra, értem ezalatt akár a sima csókot is, emlékszem, én mikor 12 voltam még itthon játszottam, persze ezt nem vallottam volna be senkinek, de akkoris, persze akartam egy barátot, de tudom, hogyha lett volna, akkor nem lett volna jó nekem.

mindössze annyit akarok ezzel mondani, hogyha szereted akkor ne erőltesd rá a dolgot, várd, hogy jobban megismerjen, és esetleg ő kezdeményezzen, tényleg, mennyi ideje vagytok együtt?

szóval lényeg, hogy ne erőltesd rá magad, akkor lehet egy idő után jobban fogja akarni.. ezt magamról tudom, hogyha a barátom átjön mostanában és nem erőltet akkor sokkal jobban tudom élvezni a dolgokat ;)

ügyesen

puszi: egy 15 éves lány

jah, még annyi, hha nem szereted és nem várnál rá, akkor viszont ne raboljátok egymás idejét

2011. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!