Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Nagyion szeretek 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nagyion szeretek 1 fiút, és sztem őis hasonlóan érez, de sosem mondtam neki büszkeeségből. Ha találkozunk, és szó nélkül megölelem és megcsókolom akkor milesz?

Figyelt kérdés
tuti h érez vmit,de már párszor átvágtam,és msnen is balhéztunk. ti mit tennétek? eltolnátok? szép vagyok nagyon:$
2009. dec. 30. 01:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki de innen ezt nem tudhatom, h az a srác h szeretné! Látom önbizalomból van rendesen:D
2009. dec. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szopd is le 1ből azzal a lendülettel...
2009. dec. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
aha szép vagy nagyon... ez tetszeni fog a srácnak, csak 1 hét múlva rájön h a szép pofi mögött egy önimádó kis agyatlan liba van
2009. dec. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bár minden csaj ilyen lenne ^^
2009. dec. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

sztem célozz rá h teccik neked és várd meg mit lép

"szép vok nagyon" xd fő az önbizalom!

2009. dec. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

a libás izékét aki irtaaz fiú vagy lány?


nemtudom mért fáj mindenkinek ha vki szép.ill nem szép,gyönyörű vagyok.és nem leszek vele majom mert ő is jopasi és illünk 1máshoz. 2 szépség=1álompár ;)

2009. dec. 30. 02:10
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

nem az fáj, hogy szép vagy, édesem. nekem miért fájna, nem is ismerlek. az ezzel a gondom, hogy egy "szép" ember úgy érzi, előtte hever a világ, plusz hogy ő feljebbvaló, lenézi a tönnieket, esetleg meg is bántja őket, stb.

másrészt a szépség relatív, így aztán tartson bombanőnek az egész világ, ha pont az adott srácnak más típus jön be, és rád mondja azt h ronda. akkor szívás van.

2009. dec. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Képet kérünk, majd mi megmondjuk szép vagy-e és van-e esélyed a pasinál:P
2009. dec. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

az 1 jó dolog ha szép lány vagy , de ezzel még sokan így vannak, főleg a magyar hölgyek :)


az a baj, h írásaid alapján 1 elkényeztetett kis pitsa vagy, akit nem sok ésszel áldottak meg :/


szépségen kivül mutass is mást kicsilány :)

2009. dec. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*mást is
2009. dec. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!