Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem hülyeség kiakadni azon hogy az egyik barátom elkezd járni az egyik exemmel?

Figyelt kérdés
Csak szerintem ha egyszer szeretik egymást akkor mért ne járhatnának(velem még nem történt ilyesmi)? A szívüknek nem parancsolhatnak... Vágom, nekem is szarul esne, de nem akadnék ki rajta.
2011. febr. 8. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb körökben szerintem tabu a barát exével bármit is tenni. :S
2011. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha több lenne "belőled". Ilyesmi helyzetben vagyok. Szakítottam a barátommal 2,5 év után,mert nálam kimerült a kapcsolat, már kb. fél éve rágtam magam rajta,és próbáltam megtenni mindent,hogy működjön a dolog,de sajnos menthetetlen volt. Viszont egy közös barátunkkal egymásba szerettünk, hirtelen jött az egész és nagyon erős a dolog..most titkolózunk, mert nem akarjuk megbántani..de előbb-utóbb muszáj lesz nyitni, örökké nem maradhat így a dolog. Félek,hogy megromlik a jó viszony,ami megmaradt köztünk, és a fiúk között is. Balhé nem lenne mert egyikük sem olyan,de utána nem lenne már olyan..kellemetlen helyzet, de sajnos,- mint ahogy írtad is,- a szívnek nem lehet parancsolni. Ha lehetne, nem lennék egy ilyen kaotikus helyzetben. Én remélem,hogy hamarosan talál magának valakit, és boldognak látom..úgy nekem is könnyebb lenne. (egyébként mielőtt támadnának, nem csaltam meg a mostani sráccal,ez már utána volt).

23/L

2011. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jobb körökben lehet hogy tabunak számít, de nem hiszem hogy azok az emberek is maximálisan felülírják a szívüket...
2011. febr. 8. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:

érdekes amit írsz :) amúgy meg szerintem ez is szituéáció függő , szóval kár lenne általánosítani .

Ha "velem még nem történt ilyesmi" , akkor honnan tudod, hogy "nem akadnék ki rajta" ?

2011. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mert miért kéne kiakadnom rajta? persze, szarul esne, de nem izélnék hogy "Jajj te szemét!", egy kis durcizás után, beletörődnék és ennyi...mindenkinek szíve joga hogy kibe szeret bele, és szerintem nekem nincs jogom ahhoz hogy tönkre tegyek 1 bimbódzó kapcsolatot, ha egyszer nekem az adott partnerrel nem sikerült...:P
2011. febr. 8. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:

19:45 vagyok

te tudod, de szerintem akkor is szituáció függő .

2011. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!