Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megoldhato? KÉrlek segitsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldhato? KÉrlek segitsen valaki

Figyelt kérdés
Szoval, most kérem, h ne a helyesirási hibákat nézzétek. szoval tetszeik nekem 3 fiu és én is nekik. 2 szeretene velem járni, de én nem tudok választani, merthát 2 legjobb barátok voltak. a harmadik 17 éves, és állitolag nagyon szerelmes belém,és járna is velem, de nem meri megkérdezni,mertmég nem volt csaja. De mindeki észrevette, h szerelmes belém. auzt mondták, h várjak. én már 2 honapja várok, de annyira elszomorit, amikor megkérdezik, hogy na, jártok? és én azt mondom, h nem. mindennap felhiv, beszélgetunk. De tegnap éjszaka arra a dontésre jutottam, hogy jobb lesz ha elfelejtem. és a 2 kozul választok. De a legjobb barátnőm azt mondta, h szerinte is válasszak vagy inkább várjak. De már annyir rámjon a sirás, mert csak várjak és várjak. De az a 2 fiu nagyon rendes,az egyik eléggé tetzik, meg minden. de a 17 évest nem hogy felejtsem el. tegnap megfogatam, h nem vezem fel, ha hiv. de nem birtamki,kérlek segitsetek
2011. febr. 8. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
NE CSINALD EZT!!! amiert fel megkerdezni em kell elutasitani... es ugy veszem eszre h neked o a legfontosabb... rola meseltel a legtobbet... plusz meg egy baratsagot sem rontsz szet... szerintem meg beszelgess vele es kezdjed te felhozni.. a temat... kozelits...
2011. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szoval a kettő jó barátok? gondolj bele.. ha neked és a barátnődnek is ugyanaz a fiú tetszene és a fiú a barátnődet választaná? tudom nagyon nehéz és ne kiosztásnak vedd amit írtam de szerintem a 3. de te dönts. csak gondold végig mielőtt bármit lépsz : ) hát hajrá..
2011. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és te hány éves vagy?
2011. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem először is azt találd ki , hogy te melyiket szeretnéd a háromból. aztán menj oda mond meg neki , hogy ez van , aztán a másik kettőnek meg azt hozd tudomására, hogy ők most egy ideig tuti nem képeznek opciót - azért egyelőre , mert mivan , ha a "választottad" nem olyan , mint akire végülis számítottál .... remélem így már könnyebb
2011. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne mond el csak mosolyogj rá sokat, mikor beszélgettek "véletlen" érj hozzá stb.
2011. febr. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"a harmadik 17 éves, és állitolag nagyon szerelmes belém,és járna is velem, de nem meri megkérdezni,mertmég nem volt csaja."

Akkor majd megkérdezed TE ŐT! Egyenjogúság van babám, most már neked is szabad ám, senki nem fog érte megharagudni ha egy kicsit magabiztos vagy.


UI.: a vak is látja hogy nálad a 17 éves tag a favorit

2011. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!