Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjunk együtt? Aki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjunk együtt? Aki tud segítsen. Ehhez már kevés vagyok.

Figyelt kérdés

4 hónapja járunk a barátnőmmel...

Őrülten szeretjük egymást de nagyon...bármit, tényleg bármit megtennénk a másikért.

De rengeteget vitázunk, és apróságokon, gyakorlatilag vérkomoly szintre..:S sokszor sírás a vége akár egyik, akár másik oldalról...

Egyzserűen képtelenek vagyunk szakítani...nem tudjuk elképzelni az életünket a másik nélkül....és tssék elég ennyi, és már könnyezek is, pedig életembe soha nem sírtam nő miatt, és miatta mag.....áh....és ő is ugyanígy van velem....

Van mikor ő mondja hogy legyen vége, neki erre nincs szüksége..de látom rajta hogy nem így gondolja...holott ha az eszünkre hallgatnánk, már rég szétmentünk volna.

Máskor én mondom neki, hogy elég volt...de nekem is cak az egyik realista fejem mondja ezt, és Ő tartja bennem hogy nem akarja hogy szétmenjünk, meg nagyon szeret engem...

Attol félek, ha szaíktunk, az mindekettőnkenek eszeveszettül fog fájni...nem akarom elveszíteni, de mégis amikor vitázunk nagyon elfajul minden, és csak utána gondolunk bele miket is vágtunk egymás fejéhez...aztán jön a nagy összebújás kibékülés, hülye barom vagyok, minkét oldalról, és elismerjük hogy ugyanolyan hibásak vagyunk az egészben.


Nemtudom mi legyen...az eszünk aztmondja elég, a szivünk meg mintha ugy össze lenne kötve, hogy azt elszakítani végleg sosem lehet....


Még soha senkit nem szerettem így...hogy elég rágondolnom arra hogy elveszítem, és úszok a könnyekben...legyen akármennyi hibája...legyen akármijen makacs, hizs én is az vagyok, nekem is van hibám...akkor is szeretem...és aki nem érzett még iylet az nem értheti ez meg.

Azt hogy egyszerűen BÁRMIT megtennének egymásért...BÁRMIT...


2011. okt. 9. 13:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

1. NEKED 2 FEJED VAN??? O.O

2. Ha ennyire imádjátok egymást, mint ahogy leírod, akkor szépen üljetek le a kis seggetekre, és beszéljétek meg NORMÁLISAN, EMBER MÓDJÁRA a problémáitokat, és máris nem kell üvöltözni, mint a cigányok...

2011. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
mit jelent, hogy elfajul? Szerintem 4 hónap még kevés, miért érzed azt, hogy ennyire szereted? Mit lehet 4 hónap után veszekedni? Konkrétan miken veszekedtek, mert nem mindegy?! Próbáljatok meg beszélgetni és lásd be, ha te hibáztál és neki is illik belátnia, ha ő hibázott.
2011. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
és előtted sír? Honnan tudod, hogy mindkét fél részéről sírás a vége?
2011. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok? Írj, hogy segíteni tudjunk.
2011. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

igen, sirva fakad....vagy van mikor én, egymás előtt is.


És nincs két fejem...-_-


apró dolgokon kapunk össze, viccnek, indul egyfajta poénkodásnak az egész...mégis mindig azvan hogy elfajul és szóba jönnek az exek, a féltékenység...meg hogy nem is tetszik nekem már ..meg iylnek...

nem egy átlagos kapcsolat a miénk az biztos...meg is fizetjük az árát mindketten..:S

2011. okt. 9. 13:18
 6/24 A kérdező kommentje:

22/F

19/L


és ezért nemtudom ezt az érzést hova tenni, mert nemhittem volna, hogy a szerelem még tud újat mutatni nekem (elég sok barátnőm volt) és erre mégis...olyat érzek, mint még életemben soha...oylan szerelmet, olyan vonzódást, olyan szeretetet...és eza dolog nem egyoldalú, Ő is ugyanígy van...

2011. okt. 9. 13:21
 7/24 anonim ***** válasza:
egyébként az a jelenlegi kapcsolatom olyan, hogy egyikőnk sem akarja megbántani a másikat, mégis mindig sikerül, mert a belénk rögződött dolgok teljesen mást jelentenek mindkettőnknek és ugyanaz a dolog a másiknak bántó, ami az egyikőnknek csak vicc (pl.).
2011. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
hát akkor várjátok meg mi sül ki belőle, de nekem a 4 hónap még kevés, hogy kihirdessétek, hogy ez az überszuperszerelem.
2011. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
nekünk is furcsa....egyszerűen ugy szárnyal a kapcsoaltunk egy nap alatt annyit tesz meg mint másoknak egy hónap alatt...(heti egyszer találkozunk)
2011. okt. 9. 13:28
 10/24 anonim ***** válasza:
heti egyszer találkozás az nem is kapcsolat... csak ragaszkodás
2011. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!