Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a párom. Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egy buliban holtrészegre itta magát és egy csajjal csókolózott. Rá 2 napra lettünk volna 1 évesek...

Nagyon megbánta,látszik is rajta,de én kikészültem.

Szeretem még és vele szeretnék lenni,csak még azt ne tudom,hogy tudok-e...értitek.

Történt már ilyen veletek? Hogy sikerült feldolgozni/újrakezdeni,már ha sikerült egyáltalán?


2011. febr. 9. 11:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Véleményem az, h ami egyszer előfordult, elő fog fordulni még egyszer!
2011. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Nekem volt egy kapcsolat amiben megbocsájtottam,de ő nem bánta meg, csak mivel nem tudta volna vele folytatni ezért nekem kellett dönteni h. szakítok vagy elfogadom így.Utána nem is csalt meg,de sose tudtam megbízni benne igazán, amikor már megbíztam,akkor már észre vettem h. nem szeretem.

Ezt neked kell eldönteni, adhatsz neki 1esélyt a bizonyításra,de szerintem sose fogsz igazánmegbízni benne.Bár hatényleg megbánta és nem kerül újra ily helyzetben akkor talán van esélyetek,de akkor tényleg ne járjon nélküled bulizni egy ideig és bizonyítson...

2011. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Ha nagyon szereted és látod, hogy többet nem tenné meg, akkor próbáld meg Neki megbocsájtani, azaz elfelejteni mégha nagyon nehéz is!

Kitartást!

2011. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Én nem tűrném, de a te jellemeden múlik. Ha el tudod fogadni, folytasd.
2011. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Bennem is megvan a félsz,hogy ha egyszer megtette,mi akadályozná meg a továbbiakban ettől? De tényleg nagyon látszik rajta,hogy bántja a dolog és napjában többször elmondja,hogy nem tudja,hogy tehette meg velem és hogy bizonyítani akar,hogy érdemes legyen hozzám. És nem akar menni bulizni.

Most ezt jó hallgatni,meg kicsit jobban érzem magam ezektől,de mégiscsak szavak... Még friss a dolog,pár napja történt ez,még jóhogy fáj,de remélem el tudom felejteni. Nem haragszok rá,csak mélységesen csalódott vagyok. Ilyen nagyot még senki nem zuhant a szememben. De ezzel szerencsére ő is tisztában van... Majd meglátjuk,hogy fog-e működni...

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. febr. 9. 12:00
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Meg is dugta a csajt, vagy csak smaci? Mert az igazi megcsalás az a kufircnál kezdődik. :) Persze a smár sem megengedett egy bimbódzó kapcsolatban. Az egy éves még eléggé az, de ahhoz már régi, hogy kicsit több elkötelezettségnek kéne lenni a gyerekben. Javaslom, tarts vele mosolyszünetet és aszerint dönts, mondjuk két hét múlva, hogy hiányzik-e vagy sem.
2011. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

"Mert az igazi megcsalás az a kufircnál kezdődik. :)"


Téves, mivel itt nem a tett a lényeg, hanem maga a hiányérzet, amely a tettet megelőzi (= egy nem jól működő kapcsolat), ergo halál mindegy, hogy mit csinált, legyen az csók, vagy full intercourse, az az üzenete a másik partner felé, hogy "nem vagy elég" illetve "nem elég jó a kapcsolatunk" (érzelmi megcsalás megvan?). Abban mindenképpen egyetértünk, hogy a csók kevésbé durva, mint a szex, de ez tökéletesen irreleváns.


Kérdésre válaszolva: én mindenképpen leülnék vele beszélgetni, majd pedig az ott hallottak alapján döntenék. A bizalmat nyilván nem lehet majd 10 perc alatt visszaépíteni, ez közös feladat lesz.

2011. febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
adj neki még 1 esélyt ha nem tud vele élni legalább tudod majd hogy nem te vagy a hibás..
2011. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a megcsalás undorító dolog. Akármilyen formában történik. Hülyére veszed azt aki szeret, akit szeretsz(persze aki csal abban nem biztos, hogy megvan még a szerelem) Az se számít, hogy részeg volt! Én nem tudnám megtenni és szerintem megbocsájtani sem!
2011. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
szerintem csald meg te is,és ha szarul érzi magát,akkor azt jelent hogy szeret:)
2011. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!