Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a párom. Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egy buliban holtrészegre itta magát és egy csajjal csókolózott. Rá 2 napra lettünk volna 1 évesek...

Nagyon megbánta,látszik is rajta,de én kikészültem.

Szeretem még és vele szeretnék lenni,csak még azt ne tudom,hogy tudok-e...értitek.

Történt már ilyen veletek? Hogy sikerült feldolgozni/újrakezdeni,már ha sikerült egyáltalán?


2011. febr. 9. 11:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne csald meg te is! Annak nincs értelme!
2011. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Figyelj én egyszer hullarészegen egy öreg asszonyt akartam átölelni és smárolni vele mert azt hittem hogy a csajom!Részegen az ember nincs tisztában azzal hogy mit csinál, miért csinálja és mit lát.Ha látod rajta hogy megbánta és szereted akkor megbocsájtasz neki!


19/F

2011. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia


Teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok most én is, engem január közepén csalt meg, de még most sem vok túl, sőt sosem leszek túl a dolgon. Visszafogadtam, de ahogy eddig nem ment, most sem jobb a kapcsolatunk, sőt most ez is rátesz egy lapáttal, de mégse tudok elszakadni tőle. Ez sztem felfoghatatlan, mi is nem rég voltunk egy évesek, bár most távkapcsolatban vagyunk, de mégis akkor csalt meg mikor egy városban voltunk, tőlee kb 30 perc sétára aludtam otthon...de úgy érzem még nem készültem fel rá h elveszítsem, és lehet téged is a múlt meg az emlékek tartanának mellette...de az biztos h sosem fogom megbánni h adtam neki még egy esélyt, még akkor se ha megint megcsalna, mert különben nem tudnék tovább lépni nagyon sokáig rajta...azon agyalnék, hogy a kapcsolatunk az én hibámból is megromlott és lehet rendbe hozhattuk volna csak én esélyt sem adtam rá, így ha megint elrontja, vagy csak egyszerűen nem megy a dolog, (rossz lesz persze megint, meg ismét elszakadni tőle...) de tudni fogom, hogy ez a dolog kimúlt, és akárki hibájából az már nem számít, csak h megint boldog legyek majd...ne a múltba nézz ha vége! Kb. ennyit tudok tanácsolni...


Egyébként már eltelt egy hónap, azóta mi van veletek? Lehet már nem is vagytok együtt...én meg tépem itt a szám :)


Üdv

2011. márc. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Együtt vagyunk még mindig,azóta nagyon kedves és szégyen,de azóta talán még azt is mondhatom,hogy jobb lett a kapcsolatunk mint volt. Ha nem csalt volna meg,már nem lennénk együtt,mert annyira elmérgesedtek a viták.

Azóta úgy tűnik minden más probléma lényegét vesztette. Már nem veszekszünk értelmetlen hülyeségeken,sokkal jobban figyel ő is rám és én is rá.

Csak a félelmem az,ami megkeseríti az életemet...hogy esetleg megint megteszi,mert most is olcsón megúszta. Nem emlegetem fel neki a dolgot se,nem féltékenykedek(úgy értem nem mutatom felé),de belül szenvedek,főleg ha nem vagyunk együtt. Olyankor eszembe jut az egész,hogy mit éreztem,amikor elárulta,meg rámjön a rettegés,hogy van valakije rajtam kívül. De ha együtt vagyunk,minden nagyon jó. Fene se érti. De azt azért remélem,hogy el fog múlni ez a rossz érzésem.

2011. márc. 11. 02:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!