Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki? Mondjam el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? Mondjam el az igazat? (többit lent)

Figyelt kérdés
Bátyámnak ó végén volt a születésnapja, volt egy kis party, meghívta az osztálytársait barátait, és Lacit a DJ-t. Nagyon aranyos volt, keverte a zenét, és mikor a gépén a fiúk elkezdtek CS-zni (ez egy játék) leültök a fotelbe és beszélgettünk, sötét volt a szobában (ott voltak a többiek is) csak a vörös neonja égett. Amíg az egyik srác tett tüzelőt a kandallóba nekem fázott a lábam, elkezdte masszírozni. Mivel másfél évvel idősebb nálam, a bátyámnak nagyon nem tetszett volna ha együtt lát minket, de túl sokat ivott és elaludt. Addig beszélgettünk aztán kimentünk és megcsókolt. Elmentünk sétálni, ő elmondta az igazat hogy van barátnője de nem szereti. Beszélgettünk a parkban, olyan jó volt, aztán összepakolta a cuccait és elment , legközelebb facebook chat-en beszélgettünk, mert nehezen megközelíthető helyen lakik. Azt írta hogy szakított Viviennel, és velem is mert sok trauma érte az elmúlt években amiket megpróbált párkapcsolattal elnyomni. Nekem ez nagyon nagy sokk volt nem tudtam h éltem mert ez volt az első hogy valakinek viszont tetszettem. Barátok maradtunk,de ezt nem tudtam elfogadni miután megbeszélték és újra összejöttek. Azt mondtam utálom, mert nem tudtam elviselni a hiányát. De szeretem, elmondjam neki? Akinek kell leírom részletesen és bemásolom az üzeneteket. eszter0821@gmail.com
2011. febr. 10. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

1. reakcióm: hülye vagy :D csak meg akart húzni :D ez tök nyilvánvaló ha annyira be jöttél volna neki akkor nem a régi csajához futott volna vissza

-> teljesen m1 hogy elmondod e neki tesz rád ez van max "virsli" melegítésre kellettél volna neki ink örülj neki h megúsztad


am hány éves v h ennyire le lomboz h 1. pasi akivel [szerinted] oda vissza volt az érdeklődés :D


19F

2011. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondold végig hogy az Ő helyében mit reagálnál ha megírnád neki? Mit vársz tőle utána, hogyan viselkedjen?
2011. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az első kommentelő.... te vagy a hülye. ő 15 éves én meg 14.

2. kommentelő... nem tudom...

nekem még sose volt barátom...és annyira boldog voltam. 3 feltételezésem van, ha elmondom neki, ha elfelejtem, és ha megpróbálom szépen lassacskán visszacsábítani aztán ha egyszer meglátom betöröm az arcát :D

2011. febr. 10. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!