Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összetört a szívem, de nagyon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetört a szívem, de nagyon. Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakított velem a barátom. Azóta összejártunk, de amikor éreztem, hogy még akar valamit tőlem többet is, akkor mindig azt mondta, hogy ő már tényleg nem szeret, és ne építsek rá jövőt, csak ennyit tud nyújtani (szexet). Aztán megbeszéltük, hogy őszinték leszünk egymáshoz, mindent elmondunk a másiknak. Olyan dolgokat tudtam meg róla, hogy más már rég elhagyta volna, de én annyira szeretem őt, hogy mindent megbocsátottam neki. Igaz velem sosem volt hűtlen, és semmi hülyeséget nem csinált, amikor együtt voltunk (1 évig). Ezt még most is mondogatja nekem, hogy sosem fog találni ilyen nőt, mint, amilyen én voltam. Azonban nemrég összejöttem egy sráccal, hogy az exemet eltudjam felejteni. Azonban még akkor is összejártunk... Aztán most mondta nekem exem, hogy nemsokára randija lesz. Összetörtem mégjobban. Mert olyannak ad esélyt, akit nem szeret, nekem meg nem, akit úgyszintén semmibe vesz. Mégis másnak megadja azt a lehetőséget, hogy normális párkapcsolatuk legyen. Rettenetes és kusza érzés ez számomra. Nagyon szeretem őt, ezért mentem bele ebbe a hülye játékba, hogy magam mellett tudhassam. Szerintetek mit tegyek? Próbáljam meg az új barátommal, hátha őt megszeretem és a másikat meg elfelejtem? Nagyon szenvedek, alig tudok enni, nagyon sokat fogytam. Ennyire embert még nem szerettem, pedig meg sem érdemli, hogy így kínozzam magam miatta.
2011. febr. 10. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
a barátod mellett lefeküdtél az exeddel? eddig olvastam. mekkora egy k*rva vagy.
2011. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pontosan azért szereted, mer úgy érzed bármit meg tehet veled, hogy hatalma van fölötted, és neked ez tetszik, miközben magadat teszed tönkre..

Szerintem felejtsd el az exedet, ha még neked is beszámol róla hogy megy randizni úgyis csak egy olcsó lyuk voltál neki akitől úgysem akar semmit..

Szomorú de ez az igazság..

2011. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébknt nem értem mindek akarsz összejönni valakiel ha közbe más kefél téged.. Aki mellesleg randizgat közbe...


Nagyon olcsón eladtad magadat, a becsületedet, és a testeet egy ilyen szaralak miatt :/

2011. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom ezt jól, és nagyon szenvedek emiatt, mert ilyen szaralak lettem miatta... Senkivel sem fogom ezt tenni, meg nem is tettem, csak őt nagyon szeretem, és bármit megtennék érte, de most rájöttem, hogy ennek semmi értelme így, sosem leszünk már együtt. Főleg, amiért odaadtam neki magam....
2011. febr. 10. 13:34
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért jöttem össze mással, hogy elfelejtsem őt... Amikor összejöttünk utána 2 héttel kétszer találkoztam exemmel. De most nagyon kikészültem emiatt.
2011. febr. 10. 13:41
 6/13 anonim válasza:

"Azonban nemrég összejöttem egy sráccal, hogy az exemet eltudjam felejteni."

Magyarul nem csak megcsaltad, ki is használtad, nem szereted, csak hülyíted. Megérdemled amit kapsz.

2011. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Olyat mondott nekem, hogy ő még akkor is velem lenne, ha más is lenne neki. Ezt nem értem, hogy miért mond ilyeneket, ha nem is szeret. Mondta, azt is hogy nyitott kapcsolatot szeretne, vagy valami lazát velem. De akkor miért nem ad esélyt arra, hogy újrakezdjük?
2011. febr. 10. 13:44
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hülyítem, csak nem tudom mit akarok tőle. Próbálom megszeretni, és így elfelejteni a másikat. Mert tudom, hogy a mostanira lehet építeni, nem olyan mint exem volt. Csak hát általában a nők mindig az olyat akarják, aki megveti őket :/ és ez így nagyon szar érzés............
2011. febr. 10. 13:51
 9/13 anonim válasza:
Az viszont egyértelmű, Ő mit akar tőled: Ingyen, bármikor hozzáférhető sunát. Ennyire vagy most hitelesítve. Ha lepontoznak akkor is.
2011. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rájöttem, ha róla van szó, akkor nagyon naív vagyok....
2011. febr. 10. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!