Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény? Szerintem tragédia.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Szerintem tragédia.

Figyelt kérdés

Egy panelházban lakom. Most vizsgaidőszakom van, és nincs munkám, tehát egész nap itthon unatkozom, amíg a kedvesem haza nem ér - délutánig. Nemrég költözött ebbe a lépcsőházba az egyik régi fiú ismerősöm. Múltkor elmentünk együtt boltba, mert miért ne. Nekem is kellett mennem, neki is, így elmentünk együtt. Már ezen kiakadt a párom. Ma fészen a fiú kölcsön kért tőlem serpenyőt, hogy tudjon sütni. Felvittem neki, és mivel még én sem ettem, így megcsináltuk együtt, és megettük. Ezeket az óriás eseményeket természetesen elmondtam a páromnak. A bolti sétát még csak-csak megúsztam veszekedés nélkül, de ma..

Egyfolytában hivogatott, hogy én mit csinálok azzal a fiúval, biztos ez meg az..értitek. Nekem a pofám leszakad, hogy ilyet feltételez rólam. Ha valamire is készülnék, szerintem alapból nem mondtam volna, hogy beszéltem vele. Megőrjít ez a féltékenykedés alaptalanul.

Szóval, vélemény?

23


2011. febr. 10. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Féltékenység alap tulajdonságunk, ha pedig nincs miért "félned" tiszta a lelkiismereted semmi baj nem lehet.

Szerintem sokkal inkább azért csinálja hogy szekáljon.. :)

2011. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Ez engem megőrjít komolyan. Ilyenkor, mintha a tulajdona lennék. Ha beszélek egy férfival, már jönnek, hogy ki ő, miért beszélek vele. Úgy érzem magam néha, mintha börtönben lennék.
2011. febr. 10. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, tudom hogy elég idegesítő tulajdonság, de egészséges - szerelmes - férfi mindig féltékeny kb mindenkire :)

mondd meg neki, hogy ha nem bízik benned akkor minek van veled..?

2011. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetes és jó jel ha féltékeny de kicsit tulzásba viszi. Meg kell vele értetned hogy nem fogod megcsalni és hogy szereted, ha pedig ennyire nem bizik benned akkor rossz vége lesz .
2011. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Moszuke ***** válasza:

dumáljátok meg. a féltékenység jó dolog, de csak ha nem viszik túlzásba.

ha féltékeny azt jelenti szeret téged.

kommunikáljatok.

2011. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Beszélgetünk mi eleget, hidd el. Megbeszéljük, belátja, hogy hülye volt, és újra kezdődik az egész, mintha belé lenne kódolva, hogy minden férfi úgyis azt akarja. Ilyenkor mindig az van, hogy már majdnem sír, hogy én biztos majd el fogom hagyni egy helyesebb pasiért..stb. Már odáig is elfajult, hogy állította, ő nem jó az ágyban, ezért beszélgetek másokkal-.-"

úgy érzem, ez fogja megkeseríteni a kapcsolatunkat. Én mindig az őszinteség híve voltam, és minden mozzanatomról tájékoztatom őt, soha semmit nem titkoltam el, és mégis ez van.Lehet be kéne fognom a pofám,és nem mondani neki semmit, hogy ezzel vagy azzal beszéltem...de akkor meg bennem lenne, hogy lehet mástól hallja vissza, nem vagyok őszinte vele.

2011. febr. 10. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát persze. ha ő csinálná ugyanezt, akkor gondolom te meg csak vigyorognál nem? Valószínű...
2011. febr. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

naja, neked is rossz lehet, hogy alaptalanul vádol téged, h ribinek néz meg hazugnak. A sok gyanakvás vádaskodás miatt gondolhatnád azt is hogy magából indul ki és ő teszi ezt veled, féltékenykedik hogy terelje a témát és hogy ne legyen bűntudata. Bár ez ha nem derül ki úgyis a lelkiismeretére kell bízni.

Ez őt minősítené. Aki nem boldog az hosszú távon úgyse csalná a párját, hanem elhagyná. Legalábbis az értelmesebbje, ha meg nem az, akkor meg nem kár érte. Lehet önbizalomhiánya van. :) Vagy túl jó csajnak tart, esetleg úgy érzi nem kapsz meg tőle mindent.

Nem kéne megalázkodnia. Pont ezzel teszi tökre a jó kapcsolatotokat. Bár fogd fel úgy, h féltékeny, tehét szeret, félt, jobb mintha megcsalna vagy te lennél féltékeny :)

ha mindenen kiakad, akkor kénytelen leszel elhallgatni dolgokat, de akkor meg úgy tűnhet neki, hogy titkolózol és biztos vaj van a füled mögött :)

ördögi kör

2011. febr. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!