Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki azt mondja hogy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja hogy 15 évesen ritka az hogy vki megtalálja az igazit, általában kb 20 évesen csak kapjuk meg. Ha egy 20 éves fiú és egy 15 éves lány jön össze akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 17:49
 1/8 anonim válasza:
Nem lesz semmi:) Néha jó a korkülömbség. Ritkának ritka hogy 15évesen kitartanak az emberek egymás mellett, de tapasztalatból mondom, hogy nem lehetetlen! Sok sikert. De azért vigyázz ezzel a 20éves sráccal ne hagyd magad kihasználni:)
2009. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hát véleményem szerint nagyon vigyázz, sokszor sokmindent megtesznek az idősebbek egy kóbor kalandért, neked kell eldönteni, hogy megbízol-e benne vagy sem.

De ne aggódj, az is elképzelhető, hogy tényleg szeret, én csak óvatosságra akarlak inteni!

2009. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 timido ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyok, és nekem is egy 20 éves tetszik, illetve bele is szerettem.(már próbálom elfelejteni) 3 éve kezdődött és én végig azt hittem, hogy érez irántam valamit. De tévedtem. most lett egy barátnője, és szinte látni sem akar. Ez nagyon rosszul esik. Nem azt mondom, hogy minden 20 éves ilyen, de azért legyél óvatos, nem biztos hogy megéri!:*
2009. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 16 éves vagyok, a barátom 22 és egy éve jöttünk össze. Az elején mindenki féltett tőle, mondták, hogy vigyázzak, csak ki fog használni. Aztán szerencsére nem lett igazuk. Azóta is úgyanúgy szeretjük egymást, mint az elején. Szerintem általában kell is pár év korkülönbség.
2009. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tizenhat vagyok, a barátom pedig húsz (azaz én már inkább tizenhétnek számítok, ő pedig huszonegynek : D), és sosem volt gond a korkülönbség, két és fél éve vagyunk együtt.
2009. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is 15 voltam amikor megismertem a szerelmemet. Ő az igazi, ez biztos. 6 éve tart a kapcsolat, most 21 vagyok, és a barátom is annyi. 9 hónappal idősebb nálam. Úgyhogy a szerelemnek semmi nem lehetetlen. nincs olyan, hogy valakik "túl korán" találkoznak.
2009. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ,mint ősöreg a témában.Saját tapasztalat:16 voltam, amikor megismertem, Ő 18 volt akkor.6 év után házasság 8 év házasság alatt 2 gyerek.Szerelmes lett a legjobbnak hitt barátnőmbe,amibe én belerokkantam, azóta sír-rí, hogy ő csak engem szeret és az csak egy meggondolatlan mondat volt a részéről, soha nem csaltuk még meg egymást, viszont én az ominózus eset óta másképp nézek rá, nem bízom meg benne, nem tudok rá felnézni.Tehát jelenleg válság van. Én válni akartam ő nem.Időközben becsúszott a 3. gyerek (teljes védekezés mellett)Ő boldogan várja én kétségek közt gyötrődöm.Nagyon nagyot csalódtam, mert nekem sosem fért bele az igaziról alkotott imidzsembe, hogy szerelmet vall egy másik nőnek, ezért életem hátralévő részét lelki sérültként fogom leélni.Ja, és a legfontosabb:Úgy 5-6 év házasság után, amikoris már 11-12 éve együtt voltunk Ő elkezdett azon vacilálni, hogy lehetséges, hogy túl korán állapodott meg nem gyűjtótt elég tapasztalatot, mert állandó jellegű szexuális problémáink voltak, amit én jobban toleráltam, mint Ő aki kezelni tudta volna.Mégis Ő volt az ezek után aki kifelé tekingetett.Ez fáj a legjobban.Ha segíteni nem is tudtam, hátha elgondolkodsz rajta.
2009. febr. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, tehát ugy mondom mint aki "általában kihasználja a fiatal csajokat" :) .

22 éves vagyok barátnőm 17, 5 év van köztünk, igaz nem járunk régóta (4hónapja), de nagyon szerelmesek vagyunk egymásba, szerencsére barátnőm érett gondolkodással rendelkezik, és néha gyerekes vagyok, igy pont oylan mintha mind a ketten ugyanannyi idősek lennénk :) !

Soha nem gondoltam arra hogy csak kihasználjam, és jelenleg természetesen ugy gondoljuk, hogy egyutt is akarunk megöregedni, mert nagyon egymásra találtunk :) !

Szerintem ha a csaj és a fiu is normális akkor nem számít a korkülönbség, de mint fiu mondom, hogy azért nemar ovatosan kezdeni, mert én is tudom, hogy az idősebb srácok elég gyakran átverik a fiatal (még naiv) csajokat.

Sok sikert amugy :) !

2009. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!