Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom azt a csodálatos, szeretnivaló lányt, akivel együtt boldogok lehetnénk?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem bírom tovább, 22 évesen már több éve keresem azt a lányt, akivel együtt szeretnénk egymást és mindig ott lennénk egymásnak, ha bármi van.


A főleg az utóbbi években lett egyre elviselhetetlenebb, hogy nincs kit szeretnem és nincs ki viszont szeretne.


Naponta látok párokat olyan szépek együtt, de nekem miért nem adatik meg a világ legszebb érzése?!


Miért vagyok ilyen átkozott?!


Bárcsak egy ölelésre érezhetném azokat az aranyos lányokat, akik talán még emberileg is kedvesek és szeretnivalóak, de nem tudok még csókolózni sem, sosem fogtam még egy lány kezét sem úgy.


Ha nem vágynék mindennap egy lányra nem is lenne bajom, de már nem bírom ki, hogy nincs senki sem mellettem, közben a fiatalabb tesóimnak is van már párja, persze én aki sokkal régebb óta szeretne párt találni itt van egyedül.


Nagyon el vagyok keseredve! :(


2011. nov. 12. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1. Ne keresd majd Ő talál meg Téged!

3. Légy mindig Önmagad, légy természetes, humoros, kedves stb!

3. Kis önbizalmat szedj össze!

2011. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Először is ne legyél elkeseredve, mert egy csomó sorstársad van, mindkét nemben. :)

Megkérdezném, hogy mit teszel azért, hogy ne legyél egyedül? Ismerkedsz? (bár ez olyan hülye kérdés, mert ez sem egyszerű)

És még egy kérdés? Te mit gondolsz, mi az oka annak, hogy egyedülálló vagy?

2011. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ma 21:39


ismerkedem, inkább neten, mert élőben nem merek leszólítani lányokat, akik tetszenek nekem :/


nem vagyok egy bunkó típus, érzelmes, kedves, udvarias, visszahúzód fiú vagyok és hát alacsony is egyben :/


a lányok nem szeretik az alacsony fiúkat :/

2011. nov. 12. 21:51
 4/14 anonim ***** válasza:
2. Lehet, hogy az 1. pont nem jön be.
2011. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálad mi számít alacsonynak? Mármint ha ezt nézed, akkor a lányok között sem sok égimeszelő van.

Ha neten meg szimpatikus valaki, akkor írj neki és beszélgessetek sokat. A tulajdonságaiddal semmi gond nincs, csak hidd el magadról, hogy értékes ember vagy és neked is van valaki megírva.

2011. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ma 21:57


165cm magas vagyok.


Na és meddig várjak még, lassan 30 leszek és még csókolózni sem csókolóztam.


Én nem lány vagyok, hogy várjak és majd jönnek hozzám kezdeményezni. :S

2011. nov. 12. 22:03
 7/14 anonim ***** válasza:

személyiségfejlesztőkönyvek, Pua könyvek

(brian Tracy, titok c. film) (Mystery, Bad boys lifestyle)

2011. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
élőben hol lehetne értelmes, kedves, de egyben szép lányokkal ismerkedni, akik nem utasítanak el ismeretlenként?
2011. nov. 12. 22:10
 9/14 anonim ***** válasza:

A 30-ig még jó pár éved van.

A neten se akadt még egy olyan lány se, akire azt mondtad volna, hogy érte megérne küzdeni? Te is tudod, hogy mit kellene tenni: összeszedni magadat és odamenni egy leányzóhoz.

A magasságod miatt meg ne bánkódj, ez van. Ilyennek kell elfogadni magadat. Majd legfeljebb a leányzót megkéred, hogy a magassarkút kerülje. :)

Ez egyébként érdekes kérdés, mert a szüleimnél Anyukám a magasabb.

2011. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk suliban ismerkedhetnél ill. nem tudom, hogy dolgozol vagy tanulsz, de barátok révén is esélyed lehet.
2011. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!