Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek a megérzéseitekben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a megérzéseitekben?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel, megvan a kölcsönös szimpátia, nagyon jókat tudunk beszélgetni, megvan a hullámhossz-szinkron is, de állandóan az az érzésem, hogy nem bízhatok meg benne. Nem mondott semmi olyasmit amiért ezt kellene éreznem és mielőtt bárki is erre gondolna: nem volt semmiféle ilyen jellegű csalódásom, szóval nem emiatt van.
2009. febr. 10. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen én hiszek. Velem is volt már ilyen belső hang, ösztönös megérzés és bejött! Hasonló helyzetben voltam mint te. Szerintem ahogy érettebb az ember erősödnek ezek a megérzések.Mindenképp légy óvatos!
2009. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehetséges, hogy egy korábbi csalódásodból fakadóan vagy kicsit bizalmatlanabb?
2009. febr. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne! Így "sikerült" kikerülnöm egy nagy hazug pasit, meg egy "jóbarátot". Akkor nem tudtam, hogy miért csinálok néhány furcsa dolgot. Pl avval a jóbaráttal nem volt kedvem elmenni sehova, és nem tudtam, hogy miért... Na hát mostmár tudom... -.-'
2009. febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tapasztalom, hogy a megérzéseim legtöbbször nem csalnak, de vagyok olyan hülye, hogy nem hallgatok rájuk, ezért mindig csalódok...A szerelem már csak ilyen...A szív győz az ész felett...
2009. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, erre számítottam én is... a második választól eltekintve :D Arra voltam kivácsi más fogott-e mellé a megérzések terén, de csak megerősítést kaptam arra amit én is érzek. Köszi a válaszokat.
2009. febr. 12. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:

én is tapasztaltam már ilyesmit

pl ha engem a talán órán felszólít mindig előtte mindig megérzem... csak ilyen apróságokban de mégis megnyílvánul. hallgass a belső hangra!! ;)

AloHa ^^

2010. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!