Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az, hogy valakik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy valakik mástól kér tanácsot, hogy milyen ajándékot vegyen a párjának (pl:Valentin nap, szülinap, névnap vagy bármi más)?

Figyelt kérdés
Mi jópár éve együtt vagyunk, de mindig tudtam, hogy mire vágyik, és nem kellett idegenektől vagy akár ismerősöktől tanácsot kérnem!Pedig már az "alap" ajándékokat én is jó régen kilőttem...
2009. febr. 10. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne kérhetne mástól tanácsot? :) van amikor az ember agya teljesen leblokkol és pánikba esik,hogy...uristen..most mit vegyek neki..biztos örülni fog neki?Biztos ezt akarja?Jajj..ez nem jó ötlet..akkor mit vegyek neki..nem tudom :(( És akkor jönnek az idegen emberek,és ötleteket kérnek,hogy ők mit vesznek a párjuknak...szerintem nincs ezzel gond..bár én is mindig tudom,hogy a párom mire vágyik...itt nem csak 18-25 vagy idősebb emberek vannak,akik már határozottak,és több párkapcsolatban is volt dolguk...vannak 14-15 éves gyerekek is..és szegények próbálják meglepni a párjukat valami kis aprósággal :)) de még fogalmuk sincs,hogy mit illik venni egymásnak..vagy ilyesmi...én egyáltalán nem nézem le azokat,akik tippeket,vagy tanácsokat kérnek akár 1 idegen embertől...:)
2009. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Elárulom: én is tettem föl hasonló kérdést. Több okból is.

1: még nem vagyunk olyan régóta egy pár, h pontosan tudjam, mire vágyik

2: sosem voltam jó ezekben az ötletekben, a két alapelvem (h aminek én is örülnék, vagy amit tőle kapnék) nála egyáltalán nem játszott, ezt gondolom érted, miért

3: nem volt sem sok pénzem, sem elegendő időm, h olyat vegyek, vagy készítsek, ami tuti ajándék

és végül 4: tőle puhatolóztam, h minek örülne, és olyan választ kaptam, amiben egyedül tényleg tanácstalan voltam.


Szóval sok oka lehet ennek, h vki más segítségét kéri. Nyilván nem olyan fajsúlyú dologról van szó, mint h "hogyan neveljem a gyerekem, ha..." vagy "hogyan szervezzem meg a családi ünnepséget" amiben nem kérhetsz idegen embertől segítséget.

2009. febr. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Úgy lehet az, hogy az ilyen oldalakat erre találták ki...Nem szégyen segítséget,tippet kérni másoktól,én is tettem már fel ilyen jellegű kérdést,amit meg is fogadtam,és láss csodát,azóta valamelyest bátrabb vagyok. Itt még vannak olyan jólelkű emberek,akik szívesen segítenek másoknak,és emiatt senkinek nincs lelkiismeret furdalása,hogy te úr isten,egy idegen tanácsát fogadtam meg...:)

Szerintem pont az ilyenek miatt jó ez az oldal,hisz névtelenül,végtelenül anonimban válaszolnak az emberek,semmi személyes nincs benne...

-Reaper- [22/F]

2009. febr. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Talan olyankor, amikor mar mindene megvan az illetonek, esetleg a kerdezo meg igazabol nem gondolta at, hogy mit szeretne venni, csak megkerdezte, miert ne. Es lehet, hogy erkezik egy jo valasz.

De kivancsi lennek, hogy te mit kerdeztel mar itt, biztosan mas is kitudna akadni, hogy miert idegenektol kerdezel meg valamit?:)))) Ugye, ugye. Gondold csak vegig!

2009. febr. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

01:56-os hozzászólónak:

Bizonyára olyanokat kérdeztem,amire szerettem volna választ kapni, hogy miket kérdeztem, az maradjon az én titkom:)

Ha van olyan, aki azon kiakad, hogy mástól kérek valamiben segítséget, az ne látogassa az ilyen jellegű oldalakat...:)

2009. febr. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én sem nézek le senkit, csak egyszerűen nem értem!Ha még alig ismered az illetőt,akkor adsz neki valami általánosat!Ha meg ismered,akkor tudod,hogy mire vágyik,miket szeret,mi a hobbija...Arról nem is beszélve,hogy járod a boltokat és meglátsz valamit,amiről Ő jut eszedbe!Pasiknál azt mondom,hogy oké,mert nekik sok esetben se türelmük, se fantáziájuk nincs, na de egy nő...Na mindegy...Csak kíváncsi voltam...
2009. febr. 11. 12:17
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Az oké, hogy megkérdezik, de nem értem, h miért kell 100-adszorra is megkérdezni! Miért nem lehet visszanézni a kérdéseket? "Mit vegyek 15 éves szőke barátomnak valentin napra?" "Mivel lepjem meg 16 éves barna hajú fiúmat valentin nap alkalmából?" Kicsit unalmas már..
2009. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

"1: még nem vagyunk olyan régóta egy pár, h pontosan tudjam, mire vágyik "


Akkor mi honnan tudjuk?

2009. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem nehéz ügy ajándékot venni:

1. válaszom, ha esetleg puhatolózik: Már megkaptam, és ilyenkor vigyorogva simogatom a pocakom:)

2.: arra nincs is szükségem, és, hogy leegyszerűsítsem neked, nem kérek nasit, virágot, plüsit, könyvet, konyhai eszközt, tisztálkodó bigyut, parfümöt, aranyos bizgenytyűt, kismama cuccot, babás cuccot, elektronikai cuccot...

Ezek után ha egy pánikoló pasi nem kezd el ismerős csajoktól tanácsot kérni, az vagy valami bazi nagy meglepire készül, és csak beetetést csinál a kérdezgetéssel, vagy "komolyan" veszi a másikat, és feladja...

Ez a mi esetünk:)

2009. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

02:01-es nem is neked irtam a valaszt, hanem a kerdezonek!!! Nem tudom, miert gondoltad, hogy neked irom a valaszt. En elsosorban a kerdezonek szoktam valaszolni, nem mas valaszaival foglalkozni.

01:56-os voltam!

2009. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!