Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem ír rám msn-en a csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír rám msn-en a csaj, akkor nem jelentek neki semmit? Vagy csak havernak kezel?

Figyelt kérdés
Régen ő is írt, felváltva szoktunk egymásnak. Mostanában viszont ő soha nem írt rám, csak én...viszont akkor jókat beszéltünk. Mostanában már élőben sem jön oda hozzám annyiszor beszélgetni, mint régen...Pedig én kimutattam neki, hogy akarnék tőle valamit, és ő is tett rá utalásokat régebben, bár nem olyan egyértelműeket...ma pedig eldöntöttem, hogy akármilyen nehéz lesz, nem írok rá, megnézem hogy ő ír-e...de nem...akkor ezekszerint csak hitegetett, és nem érdeklem? nem vagyok neki fontos?
2011. febr. 11. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak nincs gépnél.
2011. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy fontos neki már...
2011. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem vagy neki fontos....régen én is azt hittem, hogy ezeknek a dolgoknak nincs nagy jelentősége, de rájöttem hogy igenis van...most nem konkrétan az msn-nek, de ezek jelek....ha csak az msn-en nem stimmel valami az egy jel, és ha mellé összeadódik sok jel, akkor megkapod a választ, jelen esetben azt, hogy 100% hogy magasról lesz.r
2011. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem az elején is csak szívatott, a lányok szeretik ezt csinálni.
2011. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha egy lánynak épp valami baja van, dobták, fáj a hasa, bármi, akkor szereti ha valaki szórakoztatja. ebből szoktak lenni az ilyen történetek, hogy "de hiszen msn-en jókat beszélgetünk". elmondom neked, hogy valószínűleg telibesz*arja, hogy mit gondolsz, ha érdekelnéd írna. ez van.

23f

2011. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak havernak tekint, én lány vagyok és van egy barátom aki a te helyzetedbe van és mindig ő ír rám, én nem írok rá, hanem várom, hogy ő írjon rám, viszont ha nekem tetszene, akkor biztos ráírnék. Szerintem ezzel a bizonyos csajjal is ez ha helyzet, csak barátként tekint rád.
2011. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rámírt:O 1 órát bírta, hogy ne írjon, aztán írt.
2011. febr. 11. 22:43
 8/9 bix ***** válasza:
de utáltam az ilyeneket:D én ha érdekelt elhívtam valahova és bepróbáltam. ha összejött összejött, ha nem akkor ennyi... ez az msn es rámír nemírrám ez valahogy annyira lassú, gyerekes, most akkor szeret? el kell vinni valahova sátálni, testbeszéd, szemmozgás, mosoly, simán elárulja, és inkább ezeket kéne gyakorolni mint a smlykból következtetni hogy akkor most mire gondol témákat. a csajok inkább a határozott pasikat szeretik, ha célozgatott rá akkor nem fogja megmondani hogy járni akarok veled ezt ne várd. ha bármi ami célzásnak minősül elhangzik arra vár hogy reagáld le. te nem tetted meg kellő határozottsággal. én a helyedben a sarkamra állnék és elvinném valahova.
2011. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

na megint a női önbecsülés egy tipikus fajtája. :S Én nem írhatok rá, mert mindig és minden körülmények között a pasi kezdeményezzen. Meg kíváncsi vagyok, hogy még szeret-e, kedvel-e a srác, és ha rámír akkor még kedvel. Szerintem így gondolkoznak a lányok, ez lehet a "jelenség" oka.

üdv: Delta

2011. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!