Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hol, és hogyan csattan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hol, és hogyan csattant el az első igazi csók?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
még nem volt igazi csók! Sajnos! 18/L
2011. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 RaksashaGirl ***** válasza:
A falunk melletti folyó partján, egy kis tisztáson az erdő szélén.. :) Még mindig szép emlék, és alig várom hogy jobb idő legyen és újra kimehessünk! ;)
2011. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Van hamis is? Vagy mit értesz első alatt?:p Legelső csók 15 és fél évesen, szilveszteri buliban, aztán az első olyan, amibe azóta is beleborzongok ha rá gondolok annyira finom volt, az 18 évesen. Sajnos azóta se. Most 20 vagyok:)
2011. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Utolsó,ez olyan romantikus!!

Mindig arról álmodoztam,hogy 1 ilyen helyen csókolózok majd először,de sajnos én nem tudok ilyen helyet:(

Elmondanád,hogy az merre is van?:)

2011. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

20:56 vagyok

Most már 20:54,utolsó előtti,közben írtak még:D

2011. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 RaksashaGirl ***** válasza:
Veszprém megye még éppen, a Rába folyó mellett történt meg.. :P De ha van erdő a közelben, akár oda is tehettek egy kis kiruccanást.. Nekünk is csak egy sétának indult a töltésen.. :D Leültünk pihenni, egymáshoz bújtunk... Nagyon szép emlék.. :)
2011. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen!:)

Sajnos messze van,de majd hátha valamikor eljutunk oda:D

2011. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 RaksashaGirl ***** válasza:
Te merre laksz, már ha szabad kérdeznem? :) Elég megyére is..
2011. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 RaksashaGirl ***** válasza:
Vagy írsz privit.. És akkor kitalálok neked valamit a környéken.. :P
2011. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

egy lagziban, a művelődési ház emeletén :)és hoyg hogyan azt nem tudom cska úgy emgtörtént :)

de nem, tudom hogy ' igazi' volt e :) is-is :D ha van ilyen :D

2011. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!