Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nagyon szimpatikus, de külsőre nem az esetem. Hogyan tudjam magamban vonzóvá tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon válogatós vagyok. 25 vagyok. Nagyon jófej a lány, de kicsit telt, én pedig a kifejezetten vékony lányokat szeretem. Mi csináljak, hogy vonzónak találjam?
2011. febr. 11. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
keress más lányt. ha külsőre nem jön be neked akkor csak barátok maradhattok.
2011. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik, akkor nem tetszik, ezen nem fogsz tudni változtatni
2011. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

LOL. Vedd úgy hogy ki vagy röhögve! Bocs, de velem is volt hasonló. Az én esetemben nem volt teltebb, de egy pici fölösleg volt rajta. Nekem meg a karcsú csajok jönnek be. Nagyon karcsú, de nem girhes.

Mindegy, szóval gondoltam egy próbát megér, ne legyünk válogatósak, de az az igazság, hogyha külsőre nem tetszik, akkor azzal nem tudsz mit csinálni. Nem is voltunk sokáig együtt.

Egyetlen mód van arra amit te szeretnél, belé kell szeretni. Ha valakinek a jellemébe szeretsz bele, akkor elég sok hibát nem veszel észre/ hozzászoksz/ elviselsz.

Ha nem érzel ilyesmit, akkor hagyd az egészet.

Remélem segítettem.


Darrien

2011. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóan érzek én is. Nekem sem lett hosszú a kapcsolat, bár főképp más miatt.


Próbálj beleszeretni a belsőjébe. Ha nem megy, hagyjad. DE ne jöjj össze vele úgy, hogy nem érzet megfelelőnek, ne törd össze fölöslegesen a szívét!

2011. febr. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!