Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány 15 én 20. ez nagy kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány 15 én 20. ez nagy kor külömbség? Amúgy el tudunk hülyülni, beszélgetni, megértsük egymást, stb.

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 01:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát még épp hogy nem megrontás kategória..

De ha "megértsitek" egymást akkor minden ok.

2011. szept. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy látom egy szinten vagytok szóval minden oké :D
2011. szept. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

korkülöNbség, nem kor külömbség

megértjük, nem megértsük


Igen, ez az öt év elég soknak tűnik, de mivel nem vagy okosabb, mint egy ötödikes..

2011. szept. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Amúgy el tudunk hülyülni"

Neked már sikerült

2011. szept. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amíg a külöNbséget m-mel írod, nincs gond..
2011. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hátha te kislányokra buksz,elég béna lehetsz ha te is inkább kislányra hajtasz mert könnyű megfogni és hülyíteni őket
2011. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát, ebböl nem sok választ sikerült kapni...ám bocs de nem magyar az anya nyelvem...és nem leckét kértem helyesírásbol, hanem kérdeztem vmit, de ezt így most hagyjuk is...majd vmi más helyen próbálkozok.

köszönöm.

2011. szept. 8. 19:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor írd ki a kérdést az anyanyelveden
2011. szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!