Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy bunkóság lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy bunkóság lenne pont Valentin napon szakítani?

Figyelt kérdés
jobban viselnétek ha inkább pár nappal utána? nem akarom megbántani az illetőt..
2011. febr. 12. 08:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hát azon a napon igen... szerintem az illető összetörne.

Inkább egy kicsit később szakíts.

2011. febr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is a megbántás lenne itt a legnagyobb, hanem lehet hogy utána évekig rossz kedve lenne Valentin napkor. Persze ha már nagyon rossz a kapcsolat, akkor nincs mit tenni és jobb mihamarabb kiszállni.
2011. febr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Sztem totál bunkóság lenne. Az elkövetkező Valentin napokon szted mire fog mindig emlékezni, ha nem erre? Te hogyan viselnéd? Semmiféleképpen ne tégy ilyet vele, még ha nem is szereted már...
2011. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
korrekt
2011. febr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Előtte már nem fér bele? Mert az se jó, ha te már a szakításra készülsz Valentin napon, de végig színjátszod az egészet.
2011. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
igen, nagyon nagy bunkóság:( fiú vagy lány vagy? bár mindkét részről bunkóság:(
2011. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az már olyan mindegy, engem egyszer Mikuláskor dobtak, még sincs rossz kedvem Mikuláskor. De ha lehet, akkor inkább most tedd meg, ne húzd az időt, mindkettőtöknek jobb lesz.
2011. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
sztem az de te tudod
2011. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én észre sem venném, ha valentín napon szakítottak volna velem bármikor is... Azt igen, ha karácsonykor, meg szilveszterkor, de azt nem, ha valentínnapon. Viszont, ha ő ilyen valentín megünnepelős, akkor inkább ma szakíts vele, azért nem kell álltatnod még napokig, mert itt egy sz*ros műünnep a közelben...
2011. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Miért pont Valentin napon. Addig még ezzel együtt két nap van. Szakíts ma! Szépen hívd fel, találkozz vele, üljetek le, mondd meg neki, indokold meg és ennyi. Egy percig se várj tovább!
2011. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!