Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig van értelme együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig van értelme együtt maradni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 08:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%

Megint egy hisztis, frigid banya...


Mindent rendbe lehet hozni, én is házasságban élek és érdekes módon rengeteg mindent átéltünk már a férjemmel, rengeteg vitát, veszekedést, fájdalmat, még is mindig renbehoztuk a kapcsoltat, immár 4 éve semmi probléma.

Megkell beszélni részletesen mindent a másikkal. KOMMUNIKÁCIÓ!

Egyik legfontosabb a kapcsolatban, ahogy az őszinteség és a szex is!!!

ÉS, ha ő szeretkezni szeretne veled, az neked miért fáj? "Csak arra kellesz neki"

Nem, nem hiszem, hogy CSAK arra kellessz, de arra IS. Mert ez egy természetes szükséglet!


Nem csak magad miatt, a gyerek miatt is próbáljátok renbe hozni.

És az, hogy nem kívánod, az változhat, tapasztalatból beszélek.

Ha rendbehozzátok a dolgokat, és újra megszereted a párod, újra kívánni fogod!

2011. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
ha nem szereted és már nem jó a kapcsolatotok akkor semmiképp se maradj vele.a gyerek miatt meg pláne ne.annak a gyerek inná csak meg a levét hidd el nekem.nekem is van egy kisbabám,9 hónapos.én akkor maradtam egyedül amikor a kislányom 3 hetes volt,tervezett baba volt,de az apja mégis elhagyott szülés után 3 héttel,és megmondta h csak a gyerek miatt nem fog velem maradni,és abba én sem mentem volna bele.annak úgy semmi értelme nem lett volna.merj lépni.nehéz lesz egyedül a picivel,de meg fogod tudni csinálni.én mindíg amondó voltam h egy nő csak akkor vállaljon gyereket ha egyedül is fel tudná nevelni mivel bármi benne van a pakliban.ez ne tartson vissza.és úgyis fogsz találni olyan embert akit fogsz szeretni és ő is téged és elfogad a gyerekeddel együtt.kitartás.
2011. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amíg nem gyötrelem vele lenni, ellehettek langyosan egymás mellett.
2011. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mesélhetnék sokat...alig törődik a gyerekkel, pl vagy hogy mindent én csinálok otthon, ahogy sokan mások. Na hagyjuk is ezt. A szex régen jobb volt, egy ideje már nincs kedvem hozzá, de én hülye hagyom magam...de már nem sokáig. Rengeteget beszélgetünk!!!!!!!!!! Párterápiára azért nem mentünk eddig mert szerinte baromság és pénzkidobás.
2011. febr. 12. 15:34
 15/18 anonim ***** válasza:

Ami igaz is, mármint a párterápia...

Ezeket a dolgokat egyedül kell megoldani, nem pedig egy pénzéhes majom "segítségével"...

2011. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Egyébként nincs más pasi,akiért elhagynám a párom. Nem kell nekem másik fickó, épp ellenkezőleg, inkább egyedül lennék, persze a gyerekemmel, őt soha nem hagynám el!

Nem tudom,miért gondolják egyesek,hogy egy nő máris egy másik pasihoz menne...na én nem.

2011. febr. 12. 16:18
 17/18 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem megválaszoltad a saját kérdésed...

Elkell hagynod a párod. Ennek már nincs értelme.

Persze én mást tennék a helyedben, de ez más kérdés. Te nem birsz meglenni vele, akkor vess véget a dolgoknak.

2011. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok élcelődni de amikor beszélgettek meg is hallgatjátok meg is értitek egymást vagy csak mindenki mondja a magáét és nem figyel oda a másikra?

Még valami , a felemelt hangnak soha nincs akkor hatása mint a pontos halk szónak főleg ha némi iróniával fűszerezik. Vigyázva ,h csak annyira amennyi indokolt. Nehogy túllőj a célon:)

Az pedig nem válóok , h meguntam a párom.A legkiegyensúlyozottabb párkapcsolatban is vannak hullámvölgyek és fellángolások amik idő múltával majd nem lesznek annyira rapszodikusak , mélyek és magasak.A rossz után a jó jön ha el nem cseszed mert akkor még rosszabb.Ha mindig, minden jó volna és rossz soha honnan tudnánk h most jó vagy rossz van?;)

2011. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!