Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy első szerelemből boldog házasság legyen?

Figyelt kérdés
én 17 éves voltam amikor összejöttünk, ő 18. lassan 2 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. csak néha félek hogy talán változunk és vége lehet a szerelmünknek.
2011. febr. 12. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen, rajtatok múlik csak, nem a tetves és nem létező sorson.
2011. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, ismerek egy 50-es házaspárt. A mai napig turbékolnak, mint a fiatalok, és első szerelem.

A barátnőm szülei is így jöttek össze, ők is szerették egymást, sajnos a férj meghalt, tehát szó szerint sírig tartó szerelem.

Ne aggódj ilyen butaságokon, élvezd, hogy együtt vagytok. Semmivel sem lesztek boldogabbak, ha volt már 50 partneretek.

2011. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem zárja ki semmi.
2011. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást :) legyen igazatok
2011. febr. 12. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerek is ilyeneket, szóval van:)
2011. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én egy éve találkoztam barátommal, és habár ő az első fiú az életemben nagyon szoros kapcsolatunk van. Én is gondolkodtam ezen a kérdésen de rájöttem hogy felesleges ezen izgulni, ha szeretjük egymást és kitartunk bármi áron egymás mellett akkor miért ne lehetne? :)

Nem számít az emberek mit mondanak csak azért mert ők 50 kapcsolatba menekülve csak 51-re találták meg a párjukat ez nem törvényszerű! Sajnos a mai világ nem a szép szerelmekről szól hanem az undorító alkalmi kapcsolatokról.

2011. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia:) még együtt vagytok?:) Kb.én is azt érzem, mint te a kérdés kiírásakor:)

19/L

2018. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!