Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szerelemből lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelemből lehetséges házasság?

Figyelt kérdés

A bnőmmel már lassan 2 éve vagyunk együtt!


Mindkettőnknek ez az első szerelem!


És én lassan szeretném komolyabbra fordítani a kapcsolatunkat! (először eljegyzés, aztán ha mindketten elvégeztük az egyetemet, azután szeretném elvenni feleségül!)


Ez lehetséges, hogy mindketten megtaláltuk egymásban az igazit, vagy előbb-utóbb megromlana a kapcsolatunk?


2009. szept. 14. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges a házasság, de az is lehetséges, hogy majd idővel megromlik majd a kapcsolatotok. Gondolj bele vannak, akik 20 év után vállnak el.
2009. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elöfordulhat bár én azért kiváncsi lennék a korotokra is.
2009. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetséges. Miért ne lenne? Sok sikert és boldogságot. :) Dsy
2009. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

19 évesek vagyunk mindketten!


A házasságot mondjuk nem mostanra gondolom, hanem 4-5 év múlva!


De eljegyzést szerintem lehetne már tartani!

2009. szept. 14. 18:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet!!!Mi 15 éves korunk ota jártunk és két éve házasodtun, miután befejeztem a fősulit,3 éve vagyunk jegyesek, de már kb.4 éve együtt lakunk.

Sok boldogságot!!24/L

2009. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én speciel legalább 3 embert tudnék említeni az ismeretségi körömből, akik az első szerelmüket vették el.
2009. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igazábol szerintem erre nem lehet kielégitő választ adni, van pár barátom aki elsö szerelemböl házasodott és már jön a baba is, és sajnos volt olyan is aki ugyanigy házasodott de már elváltak, ezt igy elöre szerintem nem lehet megmondani. 19 évesen szerintem még ne gondolkozzatok ezen, költözzetek össze huzzatok le pár évet egymás mellett ha utánna is ugyanígy éreztek akkor hajrá:) drukkolok nektek:) Ja és 30 évesen is lehet házasodni, anélkül is élhettek nagyon boldogan :)


e.

2009. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

igen.

Anyukááám és Apukkááám a pééldaa:D:D

15éve tök jól együtt vannak még mindig..

és lett 2 lányuk közben:)


Sok sikert:) Szerintem is jó ötlet lehet az eljegyzés:))

2009. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Most már letelt az a 4-5 év, kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e a házasság, vagy hogy még együtt vagytok-e egyáltalán? :)
2016. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia:) engem is érdekelne, mi van veletek:)
2018. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!