Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szeretné hogy foglalkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretné hogy foglalkozzak vele? Én egy jedi vagyok. :D

Figyelt kérdés
Nem testileg értem, hanem lelkileg. :) szívesen sétálgatnék valaki vad idegennel :D lehetőleg lány legyen^^:D de jó fej srácok is jelentkezhetnek. :D Értelmes beszélgetőpartnert keresek. :D
2011. febr. 12. 22:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Én a sötét oldalon állok, ugy hogy az én Jedi farkam 30 cm-es a tied meg max 10 cm ugyhogy fogd meg a jedi farkad akarom mondani kardod és menj szépen aludni.
2011. febr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
nem akarok apa! még nem :D
2011. febr. 12. 22:07
 3/38 anonim ***** válasza:
Mostanában valami gond van az erővel, rázogatom, fura hangja van, elvittem már a szerelőhöz is, meg felhívtam az ügyfélszolgálatot, de semmi érdemit nem tudtak mondani, szerinted mi lehet?
2011. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
cseréld ki a kristályt benne :D eltömődött :/ nekem egyszer fordult elő csak, de nagy gubancokat okozott épp kardozás közbe. :D
2011. febr. 12. 22:09
 5/38 anonim ***** válasza:
cumizod a kakiszagú pisilőmet jedike?! :D
2011. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

xD Mekkora lökött vagy :D, legalább azt megírhattad volna, merre laksz. :D Az emberek amúgy is elég bizalmatlanok manapság, senki nem fog egy vadidegennel találkozni. XD Inkább msn címet kérj vagy valami. :D



A zseniális YODA

2011. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Úúú, erre nem is gondoltam, de hol vegyem? Itt csak Obi van...
2011. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Yoda ! te igazi mester vagy :D a legnagyobb baj ,hogy beszari jedikkel nem tudok mit kezdeni :/ nekem vérbeli király kell :D aki mer találkozni^^
2011. febr. 12. 22:15
 9/38 A kérdező kommentje:
22:14! nálunk az abc-be is árulnak a problémádra egy fura kenőcsöt... kicsit más a neve de működik tőle a kardom. "Erős pista" a neve. Megjavítja a rossz kristályokat. ;) Kend be a kardod vele. :D :D :D
2011. febr. 12. 22:16
 10/38 A kérdező kommentje:
Jah budapest :D 20 ker...
2011. febr. 12. 22:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!