Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, ha egy kapcsolatban a másik fél szünetet kér?

Figyelt kérdés
A párommal már több, mint egy éve együtt vagyunk és néhány napja azt mondta, hogy szünetet akar, mert elmondása szerint szeret de már nem úgy mint régen. Szerintem hülyeség ez a szünet dolog. Lehet ezek után még komoly a kapcsolatunk?
2011. febr. 13. 00:56
 1/10 Panda Péter ***** válasza:
57%
szerintem nem, én is baromságnak tartom ezt a szünet dolgot.
2011. febr. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azóta 'kibékültünk', de akkor is lehet ez még komoly, mint anno? (anno minden nagyon happy volt, csak kb. 2 hónapja eltávolodtunk egy kicsit egymástól)
2011. febr. 13. 01:03
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem sincs értelme a szünetnek. Ha nem szeret úgy mint régen akkor nincs értelme folytatni. A szünet csak arra jó hogy tovább húzzuk a dolgokat, de szerintem szünet után már nem lesz a régi semmi és szakítás lesz belőle.
2011. febr. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Kértem tőle, hogy ne csak én tegyek a kapcsolatunkért, hanem ő is tegyen azért, hogy legalább hasonló legyen, mint régen. Kap egy hónapot, ha ne tesz semmit, akkor GAME OVER.
2011. febr. 13. 01:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én véleményem szerint igen is van értelme egy kisebb szünetnek. Egyrészt mivel ahhoz hogy valaminek a fontosságát megértsük el kell azt veszítenünk ezt most vedd a jó értelemben illetve "ha igazán szereted őt szabadjára kell engedned".

vagyis kell egy kis idő ,hogy újraértékeljétek a kapcsolatot másrészt bizalmi próbatétel. A szerelem maga a tűz és aki közel megy a tűzhöz az könnyen megégeti magát semmit se lehet túlzásba vinni ;)

üdv

18/F

2011. febr. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

a szünet egyenértékű a szakítással kb. Nem hinném h ettől bármi is javulhatna. Szerintem hülyeség. Ez inkább a szakítás elhúzása. Amikor tudod hogy az lesz a vége, de nem mered megtenni. Inkább szünetelsz, hoyg ne neked kelljen szakítani, vagy hogy több időd legyen "kitervelni"

Azért vannak kivételek is mindig. Remélem ez most az lesz. Szurkolok

2011. febr. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
A szünetet nem tartom jó ötletnek. Egy alapos beszélgetést viszont igen. Át kellene gondolni, hol kezdett el félresiklani a kapcsolat. Mi volt az az esemény, ami után eltávolodtatok. Mi változott meg benne, ami miatt már nem úgy szeret. Nem szabad elintézni ezt a "nem tudni, mi történt" válasszal. Nem könnyű beszélgetés az ilyen, mi is csináltunk pár ilyet. Mindkét oldalról sírás lett belőle, de megérte. Egyrészről átbeszéltük, mi az, amin változtatni kell. És az a hatalmas szeretkezés a végén...Majd a nyugodt, édes álom összebújva, és a felszabadult ébredés, még mindig összebújva. Ja, ezt a beszélgetést nem lehet előre eltervezni. Ez nem működik úgy, hogy "na, akkor most beszélgessünk, miért szar a kapcsolatunk". Ez egyszer spontán kijön, és akkor el kell dobni mindent, és csak a másikra figyelni. Elkezdheted úgy, hogy rákérdezel, honnan jött neki az ötlet, hogy szünetet akar. Akar-e még szünetet. Mit szeretett volna csinálni a szünet alatt? Mit akart átgondolni? Hátha együtt is átgondolhatjátok. Próbáld meg... 22/N
2011. febr. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fanatikus sportrajongó a párod?

Ez nem vizilabda meccs, hogy "Időt kérek!"

Utána meg majd küzd a hosszabbításért...

2011. febr. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nálam a szünet egyenlő a szakítással.ha két ember igazán szereti egymást akkor nem kér egyik sem szünetet.és mint írod is a párod már nem érzi azt amit anno.hát sajnálom de szerintem ez jobb nem lesz.és gondolj bele ha 1 év után itt tartotok,ami egyáltalán nem nagy idő,akkor mi lesz később?
2011. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy hasonló lesz, de kétlem. Azt azért megvárom, hogy tenni fog e a kapcsolatunkért , hogy helyrerázódjon. Én már sokat megtettem, meglátom ő képes-e tenni legalább annyit mint én.
2011. febr. 13. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!