Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon már nem szeret? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon már nem szeret? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Nem rég jöttünk össze a pasimmal, szóval még elég "kezdők" vagyunk...tegnap volt egy kisebb vitánk, de nem is az volt a lényeg, hanem hogy elkeseredettségemben feltettem a költői kérdést, hogy mi lenne ha szakítanánk...erre nem is tudom, mit vártam, talán hogy kiakadjon vagy elkeseredjen(én ezt tenném), ehelyett teljesen közönyösen azt mondta, hogy én döntöm el, és ő nem akar magához láncolni...beletörődött volna. Ez nagyon bánt, főleg ha elképzelem, hogy ha szakítottunk volna, két napra rá összejött volna egy másik lánnyal...

Szerintetek? Ez jelenthet ilyet, vagy csak én magyarázom bele...?:S


2011. febr. 13. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább azt jelentheti, hogy normális. Mondta volna azt, hogy öngyilkos mennék, vagy megkeresnélek és zaklatnálak?
2011. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Vagy inkább csak azt jelentheti, hogy nem érdekli együtt vagyunk-e vagy sem...?

De egyébként igazad lehet...

2011. febr. 13. 11:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora vita volt, hogy érdemes volt szakítani? Ha kis apróság akkor nem volt ez szép. Kezdőként a legapróbb hülye vitán kiborul az ember és szakítana.
2011. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
apróság volt...:S
2011. febr. 13. 11:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

túl reagálod!

azt jelenti,hogy tiszteli a döntésed és azért nyugszik bele,hogy te mit szeretnél!!!

2011. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Biztos azért csinálta, mert szeretett volna összejönni csak nem tudot mit mondjon. Szerintem én örülnék egy bocsánat kérésnek ilyenkor, legjobban ennek örülnék:)
2011. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kinek a részéről...?
2011. febr. 13. 11:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy mi volt a vita és ki miatt, de te szakítottál vele. Lehet ő csinált valamit, de ha tényleg apróság volt akkor most elnézheted ezt és beszélsz vele. Ha ennek ellenére is makacskoskodik, hát....nem tudom. De értelmetlen apróságokon elszakadni és valakinek kell tenni valamit, ha ő nem akkor ki? Békülj ki vele szerintem.
2011. febr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem szakítottam vele, csak megkérdeztem, hogy mi lenne akkor...

És kb kibékültünk, csak nem vagyok benne biztos hogy jól tettük, hogy nem szakítottunk....ha nem szeret igazán, akkor nem tudom mennyi értelme van..:/

2011. febr. 13. 11:48
 10/12 anonim ***** válasza:
figyelj én erre csak a saját sztorimat tudom elmesélni.nekem anno az egyik volt barátom úgy viselkedett folyamatosan ahogy nem kellett volna.többször mondtam már neki h szíkítok vele,de mintha nem is érdekelte volna,mindíg azt mondta h akkor szakítsak vele.pedig szeretett.na aztán egyszer tényleg szakítottam vele,nem is érdekelte különösebben a dolog,aztán eltelt 2 nap és onnantól kezdve minden áldott nap sírva könyörgött h bocsássak meg neki.tehát az nem jelent semmit h így reagált a pasid.lehet ő is ott toprgott volna az ajtód elött sírva h béküljetek ki.ki tudja?
2011. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!