Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy tényleg nem szeret már úgy ahogy régen?

Figyelt kérdés

Most voltunk együtt egy éve barátommal(én 19,Ő 22)

egyre többet veszekszünk mert neki mindene a munkája(kocsikkal foglalkozik) van amikor nincs olyan sok melója olyankor hétvégén nem dolgozik! mindíg csak szerdán találkozunk utánna pedig egész hétvégén nálunk van ha nincs munkája! azt mondja hogy nagyon szeret! ezt egészen fél évig így is éreztem de azóta olyan más lett és azt mondja hogy én is megváltoztam és azért de akár hogy is nézem én nem változtam meg annyira mint ő mondhatni szerintem semmit nem változtam meg én ugyanúgy szeretem! akármikor rákérdezek hogy ugyanugy szeret e még mint az elején azt mondja hogy még jobban mint akkor de még is valahogy nem ezt érzem sokszor bunko is ,türelmetlen és nagyon hamar ideges lesz olyankor ha összeveszünk nagyon csúnyán beszél velem mintha nem is ő lenne,sokszor elmontm ezt neki de nem változtat! szeret még ??


2009. márc. 10. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van valami nagyobb gondja, amit Neked nem mondott el, és az miatt türelmetlenebb. Bár ez akkor sem mentség arra, hogy csúnyán beszél veled, ezt ne hagyd!

Biztos, hogy nem változtál meg? Lehet, hogy Te is türelmetlenebb vagy vele.

SOk pasi olyan ám, hogy azt hiszi, a barátnőjétől ugyanazt a fajta türelmet és pátyolgatást kapja, mintha az anyukája lenne.

Szerintem kultúrált hangnemben beszélgessetek el, mindd el neki, hogy megbánt Téged a viselkedésével, és próbáljatok valami megoldást találni.

2009. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a munkája miatt stresszes, és meló után az ember csak nyugodtan pihenne.

Szerintem szeret még. Ha van rá lehetőség, akkor hétvégén menjetek valahova kikapcsolódni, akár egy teljes hétvégére, és legyetek csak egymásnak, minden gondot hátrahagyva.

2009. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha elmúlnak/elromlanak a dolgok. A kívánt rész aláhúzandó.
2009. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem szeret.


Aki szeret valakit, az nem beszél csúnyán a másikkal.


25/f

2009. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne piszkáld ezzel a dologgal mert úgyfogja érezni h kierőszakolod belőle a szeretetet és amit erőltetnek az annál inkább nem megy.kedveskedjél vele cirógasd meg beszélgess vele találj ki vmi közös programot,esetleg vmi szexi dolgot is kitalálhatsz.

(nálam is ez volt a helyzet most bútorozott el a csajom pénteken,30/f)én is mindig az oltogatást kaptam,meg is utáltam elhidegültem teljesen.

2009. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!