Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még engem? (. , ;:''?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még engem? (. , ;:''? &&##&5%)

Figyelt kérdés

Multhét szombaton voltan bulizni a barátnőmmel, nagyon jo volt, sokat táncoltunk együtt, sokat smároltunk, aztán ugy lett volna h találkozunk vasárnap este de lemobdta mert h nagyon el van maradva a házidogájával, erre megbeszéltük h szerdán találkozunk, de ezt is lemondta mert h még mindig nincs kész, áttetük csütörtökre, de itt meg egy csokon meg egy ölelésen kivül nem volt több ( végig az utcán voltunk) , erre a hétvégére mindketten elutaztunk, ugy volt h ma kedd este találkozunk, de eztis megint lemondta h kezd beteg lenni, nincs jol... Amikor megkért h tegyük át a találkákat mind3-szor bocsánatot kért, irta h hiányzok neki, meg irta a sziveket. Nem tudom h most ez h 2-szer egymás után, meg most megint lemondta a randit, kamuzik vagy tényleg az van amiket irt!, szeret, vagy nem akar velem találkozni ://

Egy bizonytalan fiú


2011. nov. 1. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk lehet az igazat írja, nem?

Ha ennyire bizonytalan vagy, akkor kérdezz FINOMAN rá. Mondd neki, hogy kicsit furcsa, hogy ennyiszer lemondta. Mondd el, hogy te ezt megérted, de mégis kicsit zavar ez a helyzet, de nem akarsz veszekedni, meg semmi... csak gondoltad megkérdezed.

2011. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Amúgy azért nem kérdeztem rá, mert nem akartam h azthiggye h kételkedek a szerelmében., nem akartam megbántani.
2011. nov. 1. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Értelek, ezért is próbáld csak finoman. :)
2011. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hullocsillag<3 válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben,hogy sokszor lemondtam a találkozót a barátommal különböző okok miatt..ha régóta vagytok együtt,akkor a bizalomnak is megkell lennie mindkét irányban,sztem akkor bizalommal fordulhatsz hozzá a kérdéseiddel és ha tényleg úgy van ahogy mondja,nem fog nagy ügyet csinálni belőle,pláne,ha szeret..ha nem vagytok régóta együtt,akkor ugye más a helyzet és nem biztos,hogy igaz,amit ír...
2011. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4,5 hónapja vagyunk együtt :) , régebben ilyen nem fordult elő h lemondta, csak most igy 3szor.
2011. nov. 1. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeret ahogy mondja, meg hiányzol neki, akkor azért csak szakít rád időt. Hiszen neki is rossz ha nem láthat. Nem gondolod? Egyébként nő vagyok, én így képzelem. Ha hiányzik valaki, látni akarom. Ha nem hiányzik, lerázom. Bocsi az őszinteségemért.
2011. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. lázas, hányt. azt mondta h ha elmulik a láza találkozhatunk :)
2011. nov. 3. 10:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha ez valóban így van, akkor teljesen érthető a dolog. Ha üres kifogás, akkor azt meg neked kell észrevenned és leszűrni a dolgokat. :)
2011. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!