Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődnétek ezen? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek ezen? A barátom szerint túlreagáltam de nekem nagyon rosszul esett!

Figyelt kérdés
Volt egy kis előjáték és megbeszéltük hogy úgy húzza fel majd a gumit hogy elötte elélvez..(meg is történt,én is elmentem) azután megkérdeztem töle hogy akkor csináljuk e,ő meg erre azt mondta hogy neki mindegy!?Eléggé kiakadtam rajta
2011. febr. 13. 13:33
1 2
 1/13 Dr. Akula ***** válasza:
74%

Találj ki mindig vmi okot (fáj a fejem, hasmarsom van) hogy 2 hétig ne szexeljetek - talán akkor majd nem lesz neki "mindegy".

21/F

2011. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Hát ezen én is kiakadnék. Mi az, hogy neki mindegy? Most akarja vagy nem? Teljesen igazad van. 15/L
2011. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A ferfiaknal ez ugy mukodik, hogy ha elelvez, utana az esetek tulnyomo reszeben nem all rogton keszen a harcra, szoval ezt jol elcsesztetek:)

Maskor o ne menjen el, mert olyankor a kedve is jelentosen csokken...

2011. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha előtte közvetlenül elélvezett, akkor persze, hogy mindegy :D Sőt, lehet még jobban is örül ha nem kell rögtön szexelni utána :D
2011. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amugy meg egy ninfomániás és ha már 1 puszit adok neki akkor megbolondul..Szoval ezért esett rosszul de aztán persze félóráig magyarázta hogy mennyire szeret meg ne haragudjak rá de most majd én is ezt fogom vele csinálni..
2011. febr. 13. 13:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A ffi-ak élvezés után nem tudnak bizonyos ideig újra sem szexelni, sem önkielégíteni mert az már fájdalmas
2011. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon romantikus lehetett, mikor ezt együttlét előtt megbeszéltétek. A spontanaitásnál, mint ahogy ebben a példában is látszik, semmi sem pörget meg jobban a libidót...


Lehet, hogy a pasid tényleg egy bunkó, de az is lehet, hogy te nem figyeltél a hangnemre... Esetleg olyasmire adtál utasítást, ami megalázó.


Ez mind természetesen csak feltételezés.

2011. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Kicsi vagy még ehhez, legközelebb inkább sakkozzatok. Megsértődsz egy teljesen normális reakción és jól megbosszulod? Ezt tényleg komolyan gondolod? Menjél inkább tanulni vagy babázni, túlságosan éretlen vagy a szexhez.
2011. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Most azt bosszulod meg, hogy butak voltatok mindketten?

Amugy, az, hogy allandoan szexelne az nem azt jelenti, hogy az elelvezes utan is kepes ra/van hozza kedve...

Egy nem merev himvesszore hiaba teszel gumit...

1, nem merev, nem tudom hogyan teszed fel...

2, a pasidnak total gaz, ha nem merev, lebog elotted, aztan meg leshet megis milyen problemakat hoz fel ez...

3, ha fel is megy es el is kezditek a szexet... kokadt, esokopenyes virslivel szexelni... hat nem egy nagy elmeny:) Egyik reszrol sem...

2011. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
87%
Egy hisztis pics@ vagy. Naná, hogy túlreagáltad... -.-'
2011. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!