Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagáltam vagy igazam volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam vagy igazam volt?

Figyelt kérdés
Most én reagálom túl vagy jogosan vagyok féltékeny? Szóval, olyat irt másnak akit a világon a legjobban szeretek, hogy miért nem ott lakik meg hogy helyes...szerintem egyáltalán nem az, és azt mondta csak viccből mondta annak a gyereknek. De én már annyira féltékeny voltam meg mondtam olyat neki hogy hagyjon békén amit megisbántam, viszont volt olyan is hogy nem az hogy elképzelte mással a smárolást, csak milyen lenne, de engem akar. Lehet ezt annak tudni hogy már nagyon vágyik rám? Elvégre 2 hete voltunk együtt. Most én vagyok a "hibás?" Ja és ő is nagyon féltékeny szokott lenni, de imádom őt, szóval a szakitás még szóba se jöhet. Lehet valahogy a féltékenységet fékezni? Köszi.20/L
2011. okt. 21. 15:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ird le ujbol magyarul. 20 eves lany vagy?!
2011. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Magyarúl légyszives!
2011. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én értem mit írtál, és igen lehet fékezni a féltékenykedést ha nem csinálod és visszafogod ami persze nehéz bár 20 éves vagy szabályozhatnád. Lehet hogy szakítás szóba sem jöhet mert több körülötted a rózsaszín felhő mint csillag az égen de nem ő lesz a férjed az is biztos...
2011. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jó bocsi csak elgé rossz érzés volt hogy azt irta másnak mlyen helyes, meg azt, mással elképzelte hogy smárolnak...igaz azt csak 1 mpre kb...de nekem rosszul esett. De ez lehet amiatt hogy már nagyon vágyik rám? 2 hete vagy két és fél hete láttam őt utoljára.
2011. okt. 21. 15:31
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát nem lesz az, az igaz de más okok miatt dew hogy életem végéig vele akarok maradni az is biztos: Meg ő is, azt irta az enyém mindene meg hgoy nagyon szeret, de akkor ilyeneket miért csiált?
2011. okt. 21. 15:33
 6/21 anonim ***** válasza:
Jézusom, és még nem jöhet szóba a szakítás, hát ne harizz de megérdemled hogy szenvedj, 2 hét után?? pff persze biztos vágyik rád azért smárolgat mást magában, vagy már nem is magában?
2011. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha masnak ir hogy helyes, meg massal smarolna, gondolkodj, akkor nem rad vagy. Vagy nem bansz helyettesnek lenni?
2011. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten lehet fékezni a féltékenységet... de ez.. ne haragudj:( Párom ilyet mondana,szerintem kapna vagy 2 fülest.. Biztosan nem maradnék Vele. Ha már ilyet képzel,Velem képzelje,ne mással... szerintem. De ez csak egy vélemény.:-)
2011. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De az hogy valakire azt mondja jó néz ki még nem jelnt semmit...bár ne mondja akkor se, mert utáéna meg azt mondta cska viccelt és hiszek neki mindenben, sosem hazudott még meg nem is csalt meg és én sem őt.
2011. okt. 21. 15:41
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha 2 hete nem láttad honnan tudod?
2011. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!