Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagáltam? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagáltam? Ti h reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

tegnap megbetegedtem ezért most itthon vagyok. felmentem netre és láttam h barátom egy volt munkatársának írt h mivan vele mert h rég beszéltek. de persze nekem nem írt h h vagyok vagy mivan velem. erre megérdeklődtem tőle ezt sms-ben és megsértődött h miaz már kérdezni sem szabad. aztán megkérdezte h vagyok. most már így utólag kis bűntudatom van, csak kicsit szarul esett úgy hirtelen.


17/L Ő 19/F több mint egy éve együtt vagyunk és nagyon harmonikus a kapcsolatunk


2011. okt. 5. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen mi is a problémád?
2011. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
olvasd el figyelmesen kérdésem alatti részt. sztem érthetően leírtam de ha nem akkor bocs. és különben meg véleményekre vagyok kíváncsi
2011. okt. 5. 09:39
 3/14 anonim ***** válasza:
miért ne kérdezhetné egy rég látott személytől, hogy hogyy van? Most azon sértődsz meg, hogy 9:34-kor még nem érdeklődött nálad?
2011. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hisztis KISLÁNY vagy
2011. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lázas voltálXD Hidd el jobb arra fogni:D És ha a párod téged vonna így kérdésre? Nem éreznéd ezt kicsit túlzásnak tőle? Szerintem pihend ki magad és ne hozd fel ezt a témát soha többet. Feljetsd el és ne csináljatok belőle ügyet!
2011. okt. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
fészbuk.
2011. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hidd el ha van egy pasi aki leáll veled tartsd meg erősen.
2011. okt. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Túlreagáltad. Nem is értem mi a problémád. IGEN! Leírtad, tudok olvasni, értelmezni szövegeket, de nem kéne, hogy ez probléma legyen neked...
2011. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Úristen! Hát te nem vagy komplett. Ezen kiakadni nevetségesXD Én amúgy jól le is basztalak volna, ha ilyet csinálsz. Nem csak te vagy a világon. Ennyire sajnáltatni akarod magad?:D Én a gyerek helyébe csak azért sem foglalkoznék veled pár napig hagy szívjad csak meg.


20/F

2011. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagy, feküdj az ágyban és pihenj, ne a fészbukon lógj és nyomozz a pasid után.
2011. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!