Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnám vissza?

Figyelt kérdés

Május elején jöttünk össze M-val, de a hónap végére szakítottunk is. Arra hivatkozott, hogy kicsi vagyok még. Bevallom ő sem érett túlzottan, de én sem vagyok még nagy. Júniusban egy közös barátunk nevében beszélgetett velem, de a végén elárulta. Azt mondta, hogy "szerintem még lesz köztetek valami". Pár nap múlva elhívott randira, de nem jött el. Egész nyáron szenvedtem miatta. Éjszakákat sírtam át. Szeptember környékén jött egy távkapcsolat ami egészen október végéig tartott, majd újrakezdődött. Pár hete mondtunk egymásnak végleges búcsút, ami jól is van így. De idő közben folyton ott járt a fejemben M. A felvételi előtti héten újra színre lépett M, aminek nagyon örültem, mert azt gondoltam, hogy esetleg újra lehet köztünk valami. Mondta, hogy majd egyszer lehet köztünk újra valami és én ezért azt gondoltam, hogy azért hív el sétálni, mert az a majd, most lesz. Végül nem mentünk ki. Rá egy napra nagyon csúnyán összevesztünk és elküldtük egymást a p_csába. Tegnap beszélgettünk és beláttam, hogy hibáztam. Azt mondta, hogy nem hajlandó velem beszélni, csak érett ember módjára. Aztán váltottunk még pár szót és eltűnt. Minden pillanatban ő jár a fejemben. Nem szeretném elfelejteni, mert nagyon szeretem és vele akarok lenni, de sajno ő ezt nem így gondolja. Néha azt mondja, hogy jó volna együtt lenni újra, néha meg rám se hederít. Állítólag van egy barátnője, de közben mondta nekem azt, hogy jó volna együtt.


Tudom, hogy jobban tenném, ha a felejtést választanám. Már rengetegszer próbáltam. Öngyilkosságot is kíséreltem meg, de KÉPTELEN vagyok nélküle élni.

Sokszor alázott meg. Nevetségessé váltam előtte. Talán utál is.


2011. febr. 13. 22:58
 1/2 anonim válasza:

Szia! Átérzem a helyzeted. Én is kerültem már hasonló állapotba hasonló okokból. A fiú, akit szerettem ma már a férjem és nagyon jól bánik velem. Szóval, van remény.

Amit én mondani tudok, hogy sajnos nem tudok neked olyan tanácsot adni, hogy hogyan kaphatod vissza. Azért nem mert ez benne kell, hogy létrejöjjön, magától kell, hogy téged válasszon, ez pedig vagy megtörténik, vagy nem. viszont adhatok pár tippet, hogy te hogy teheted túl rajta magad. Ez egyébként hozzásegíthet a későbbi közeledéshez is, mert a fiúk szeretnek úgy dönteni, hogy nincs rajtuk nyomás és olyan lányt választani, aki nem adná oda az életét egy jó szóért. Érdekesen működik ez, de így van. Én azt hiszem, hogy a fiúk szeretik, ha kicsit megfuttatják, megudvaroltatják őket.

Tudod, mit csinálj? Ha már kellően kisírtad magad (tudom, erre szükség van), és van egy kis lelkierőd, kösd le magad valami teljesen mással. Keresd meg, hogy mit szeretsz csinálni, olvass, kirándulj, beszélgess a szüleiddel (a legtöbb anyuka nagyon megértő), vagy más felnőttekkel, akikben megbízol. Alakítsd ki az egyéniségedet. Ha jön a nyár, munkát is vállalhatsz. A lényeg, hogy ne magaddal, hanem mással, másokkal foglalkozz.

Szeretném neked ajánlani a Bibliát. az Ézsaiás könyve 54. fejezete egészen rövid, olvasd el. Nekem a szívemhez szólt. Írhatsz emailt is nyugodtan. Szívesen válaszolok. Össze is ismerkedhetünk.


24/L

2011. febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az elfoglaltsággal nincs gond, mert sokat táncolok és tanulok, mert nem szeretnék úgy menni a gimibe, hogy nem tudok semmit sem. Olvasni nincs túl sok időm, de ha lenne se nagyon olvasnék Bibliát. Jobban érdekel a testbeszéd, de azt a könyvet kölcsönadtam a barátnőmnek.
2011. febr. 15. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!