Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztaltabb nok velemenyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb nok velemenyet varom, minden ferfi igy megvaltoztik?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok,van egy 3es fel eve tarto parkapcsolatom,ami bar az elso evben meg csak kis laza kapcsolat volt,de kesobb igazi szerelem lett belolle!

Meg nem elunk egyutt,mert mindketten kulon varosban tanulunk(baratom 23eves)A baratom mindig nagyon figyelmes volt,viragok vacsorak,meg a nevnapomon is felkoszontott,amit en nem tartok,mert nincs benne a mi naptarunkban.Nem koltott soha nagy osszegeket,de ertekeltem a figyelmesseget!

De az utobbi fel evben mintha kicsereltek volna,el felejti a szulinapomat.Karacsonykor azt mondaj olyan sorok voltak mindenhol,hogy o nem birta ki varni,majd meg kapom kesobb az ajandekot.Most meg a Valentinnapot is elfelejtette,pedig ahogy jott hozzam vegig kinn alltak az arusok.En az ajandekomat nem adtam oda,mert nem akartam ot kellmetlen helyzetbe hozni.Mar vacsizni sem jarunk ell(mert allitolag en jobban fozok,mint ott az ettermekben).Szoval valtozott a kapcsolat.

En nem akarok kovetelozni,csak arra lennek kivancsi,hogy minden parkapcsolat keresztul megy ilyen valtozasokon,vagy ketton kozt van a problema?

Bocsanat nincs modom ekeezeteket hasznalni,en is tudom hogy kisse kellemetlen az olvasonak!


2011. febr. 14. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez egyén függő.De tény h. a kapcsolat előrehaladtával a férfiak leszoknak az udvarlásról, hisz már megszerezték a lányt.Lustákká válnak és már nem olyan izgalmas, inkább kín.Főleg ha alapból nem az az ajándékozós fajta.Az ünnepeket pedig a legtöbb férfi elfelejti.A valentín napot pedig sokan nem is tartják számon, még lányok között is vannak akik felesleges ünnepnek tartják.

Szóval nem kell megijedni, ez tök normásli, bár tény h. simán lehet h. épp azért nem ajándékoz,mert már nem jelentesz neki annyit,de ezt vele kellene megbeszélni.

2011. febr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Totál egyetértek veled!

Az én párom is megváltozott manapság, és nem elönyére sajnos.

Régebben azért nem jártunk el sürübben együtt, mert nem volt pénze (autot fizetett), most h. letelt, meg hol ezzel hol azzal a munkatársával megy este beszégletni iszogatni etc. de engem nemigazán akar sehová elvinni. És ha mondom, h. itt v. ott nem voltam még, akkor az a válasz h. ö arról nem tehet. :S

Virágot 2 év alatt az elsö találkozásra és az elsö valentin napra kaptam, azota semmi. Moziba szerinte értelmetlen menni.. és a romantikázás is annyi manapság neki ha szombat esténként összebújva együtt alszunk (mig ki nem fordul).

És mi egy városban élünk, mégse vagyunk együtt csak hétköznap 2x pár orára és szombat délutántol hétfö reggelig.

2011. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, MINDIG ez van!

Eleinte szinte minden férfi eljátssza a hős lovagot, csak hogy "p1nához jusson", már bocsánat. De ez számunkra rendkívül megterhelő! (mint anyagilag, mint egyébként)

Egy idő után mindenkinek elege lesz ebből.

Mellesleg TE is folyamatosan úgy kedveskedtél neki mint ő neked? Nem? Akkor meg?

2011. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolso,en nem valtoztattam olyan mertekben a viselkedesemen,nem feljtettem el a szulinapjat sem a valentin napot,neha pont ugy beszerezek egy sexi fehernemut mint az elso evben.

Ha engem sem erdekelne annyira,akkor eszre sem vettem volna,hogy valtoztatott a dolgokon.

2011. febr. 14. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintetek ha egy pasi és egy nö 2 éve egyfolytában (pár kivétellel) csak kedden/csütörtökön ugy 4 orára, szombat délutántol hétfö reggelig van együtt kézzel foghatoan, egyébként meg skype v msn,de az is inkább délután és este, akkor sem egyfolytában az TUL SOKAT VAN EGYÜTT?
2011. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk tul sokat eggyutt,hetvegen Szombat deluantol Vasarnap estig,persze neha van egy-egy het mikor mindketten szabadok vagyunk,nagyom ritkan.Estenkent egggyetlen hivas,es napkozben nehany sms,nagyjabol ennyi!Szerintetek ez tul sok?
2011. febr. 17. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!