Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jót jelent hogy felköszöntö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jót jelent hogy felköszöntött? Érez irántam valamit ez azt tükrözi?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél hónapja vagyunk együtt. Sajnos sokat nem tudunk találkozni, hetente kétszer... Távkapcsolat a miénk egyenlöre.

De majdnem minden nap szoktunk beszélni, vagy telefonon, vagy smst ir, vagy msnen.

A múlthéten találkoztunk, most majd megint fogunk a héten. Viszont 4 napja nem beszéltünk hanem csak ma beszéltünk.

Ha nem beszélünk mindennap az rosszat jelenthet?

Viszont ma tudtunk beszélni,beszélgettünk, aztán boldog valentin napot kívánt nekem.

Igaz hogy már felköszöntött, de attól én még egy képeslapot küldhetnék neki?


2011. febr. 14. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a "barátod" azért köszönt fel, mert nem akar tőled semmit, és így akar megnyerni magánkak mégjobban hogy majd jól kihasználjon, nem gondolod...? -.-


Minden csaj ennyire bizalmatlan irántunk manapság? :(


Ne küldj neki semmit er 99% hogy szakítani fog érte..


Remélem érted aziróniát..

2011. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az iróniát*
2011. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mikor felköszöntött én is viszont kívántam neki. Még kétszer is felköszöntött.

Csak nem tudom hogy jó ötlet lenne e képeslapot küldeni neki?

2011. febr. 14. 11:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán ha együtt vagytok, az feltételezi, hogy érez irántad valamit. Esetleg gondolkozni kellene ahelyett, hogy értelmetlen kérdéseket teszel fel.
2011. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, jót jelent.


by Alekosz

2011. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alekosz qurvára idegest ez a by Alekosz jó lenne befejezni.Meg nem is te vagy az azt játszod itt a nagy fejed.
2011. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!