Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen össze zavarodtam?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen össze zavarodtam?! Most akkor miattam szakított vele, vagy mit érez? (hosszú lett)

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy fiút..Már előtte is ismertem, de csak látásból. Mindig is bennem volt mikor megláttam, hogy hmm milyen jó pali :) .. És egyszer csak felkeresett..

Vagyis irt egy levelet(facebookon).. Nagyon meglepett, de örültem neki! Először úgy tettem, mintha hirtelen nem tudnám, hogy ki ő :) Aztán elmagyarázta! Kérdeztem, hogy miért keresett fel... Mondta, hogy nagyon bejövök neki stbstb..Tudtam, hogy van egy kis bökkenő(éreztem)

Van barátnője. Attól függetlenül egész jól elbeszélgettünk telefonon, és msnen ! Egyszer elkezdte mesélni, hogy nem annyira boldog már a kapcsolatban, nem annyira bízik a barátnőjébe, és úgy érzi már nem is szereti annyira... Aztán elkezdte mesélni, hogy, most meg hogy én is beléptem az "életébe" .... hogy mi lesz velünk, ezen is gondolkodott (elvileg)

Rá 3-4 napra szakított a barátnőjével.. Nagyon meglepett a hír, hisz amiket mondott, azt hittem csak azért mondja, hogy nehogy elveszítsen e miatt, hogy ő kapcsolatban él.

Pedig engem nem zavarT! mikor egyszer csak elkezdtem iránta, többet érezni... Folyamatosan rágondoltam, mindig eszembejutott, bárhol voltam, bárkivel..bármit csináltam..

DE direkt nem írtam rá, nem akartam, hogy rájöjjön, hogy hoppá ez a lány érez irántam valamit...

Egyszer azzal írt rám, hogy : "mm én vártam, hátha rám írsz, reménykedtem, de látom hiába :/ " .. reménykedtem benne, hátha ő is érez irántam valamit, vagy csak hátha kezd...

És egyszer mondta, hogy szeretlek, halloood szeretlek?!

Nem hittem neki, mert gondoltam, úgysem gondolja komolyaan

De mondta, hogy ő komolyan gondolja, és tudja, hogy én is szeretem.. És akkor mondtam neki, hogy igen épp ez a baj, hogy én szeretlek de te nem...

Mondta, hogy higgyek már neki :)

Találkozni akart, de én pont nem érek rá :/ aznap.

És nem mondta, hogy akkor pl. miért nem talizunk pénteken?!


Annyi kérdés kavarog a fejembe? amire nem kapok választ...

Lehet miattam szakított a barátnőjével?Vagy csak mert meguta?! Tényleg kedvel, vagy csak hülyít?? Ha látni akar, miért nem mondott egy másik napot?!Talán arra várt, hogy én mondjak neki?! és még sok más..


Teljesen lehangoldtam.Annyira nem értem, hogy mit akar?Akar egyáltalán valamit?!

Mit csináljak szerintetek?..


2011. febr. 14. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
ha azt mondta h szeret akkor jól tennéd ha elhinnéd neki.nem jó úgy indítani egy kapcsolatot h már az elején nem hiszel neki.meg szerintem futott ő már eleget utánad,nehogy már ezen fennakadj h nem ajánlott másik napot.lehet azt hitte h te nem is akarod őt igazán.erőltesd már meg magad egy kicsit lagalább,írj rá néha te is,meg hívd fel te is őt.neked is oda kell tenned magad,ne várd már el h mindíg ő fusson utánad mert ebbe egyszer bele fog unni és joggal.nem te vagy az atyaúristen h szórakozgass kedvedre vele.
2011. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

arra azért kiváncsi lennék, hogy hány éves vagy?

Csak úgy magától egyszer csak beléd szeretet, ez hülyeség!

A pasi hány éves?

2011. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!