Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire fontos, hogy egy lány házias legyen? Bejönnek egyáltalán az olyan lányok akik eléggé háziasak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok, de a barátom szereti h házias vagyok és nem egy liba aki fél h letörik a körme ha meg kell fogni egy portörlőrongyot :D
2011. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt jobban, mint azok a "mű nők" aki illegttik- billegtetik magukat a fiuk elött.
2011. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Igen , nagyon fontos!Ezt mos komolyan mondom.


18/F

(de pontosan mit értessz "házias" alatt?)

2011. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem a háziassága legyen, nem dolgoztatni akarom. Persze plusz pont, ha házias, de nem követelmény nálam.
2011. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a tökéletes olyan mint a barátnőm. Ő elég házias, de nem az a típus aki teljesen kiszolgál, azt nem is szeretném és nem is engedném. Viszont mégis össze tudja tartani a dolgokat úgy hogy én is kiveszem a részem.
2011. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam követelmény. Nem azért mert dolgoztatni akarom, hanem mert ha megtanult főzni, akkor valószínűleg türelmes (és még talán kreatív is) ha szeret takarítani, akkor rendszerető és fegyelmezett, stb.
2011. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapkövetelmény. Ugyanis a régi családmodell a normális. Bizony, élnek még ilyen mucsai bunkó parasztok mint én, hála Istennek.
2011. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi h lányként írok,de szerintem egy komoly férfinél alapo dolog h a házias nőket részesíti előnyben,és ez így van rendjén.én is házias vagyok,le is sülne a képemről a szerelmem előtt ha nem lennék az.
2011. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!